Jak Underplant mirt

Karol Sawicki Krepowy są ozdobne krajobrazu roślin, które mogą rosnąć jako drzew lub krzewów. Przedstawić jasny różowy, czerwony lub fioletowy przyciemniane kwiaty na wiosnę i lato i mieć atrakcyjny kory tan z peelingiem wygląd. Ogrodników z mirt drzew może underplant je tak długo, jak one wybierz odpowiedni towarzysz roślin. Powojniki są najlepszy wybór dla underplanting mirt ze względu na kontrast kolorów i dlatego oni tolerują konkurencję z drzewa.

Instrukcje

•Wybierz roślina okrywowa, która tolerują odcień i suszy. Baldachim drzewo będzie cień na gleby pod drzewem, a jej korzenie przygotuje większość wilgoci w glebie. Byliny również są lepsze niż jednoroczne, ponieważ wymagają one mniej zakłóceń gleby do sadzenia.

•Wait aż do wiosny, po ostatni mróz, przed underplanting mirt. Prowizja z powrotem mierzwa, masz wokół podstawy drzewa.

•Dig sadzenia otwory dla pokrycia gruntu, co najmniej 12 cali z bagażnika, za pomocą łopaty dłoni. Zrobić otwory dwukrotnie szerokość pojemnika roślin i jak głęboko. Jeśli napotkasz jakiekolwiek korzenie podczas kopania, przenieść się w innym miejscu.

•Wyjąć roślin z kontenera i obniżyć go do otworu. Firma gleby wokół podstawy rośliny i wody, aż gleba osiada. Miejsca na ziemi obejmuje poprawną liczbę cali od siebie, w zależności od swojego gatunku.

• Nakładać warstwę 2-calowy ściółkę wokół podstawy drzewa i rośliny pod drzewem. Chochoł pomaga utrzymać poziom wilgotności gleby.