Moja zmywarka nie zakończyć

Moja zmywarka nie zakończyć

Zmywarki bombarduje dania z mydło, wodę i ciepło przez kilka cykli, aby rozluźnić, rozbić i rozbić brudu, który jest następnie przemywa ujście drenażu. Przerwanie tego procesu może spowodować nie tylko w brudnych naczyń, ale także w zalewie z wody przechowywane. Na szczęście kilka najczęstszych powodów, że zmywarka nie zakończy swojego cyklu mają rozwiązania, które nie wymagają profesjonalnego serwisu.

Blokada drzwi

Jednym z powodów zmywarka nie jest zakończenie cyklu jest bo pralka drzwi otwiera się podczas cyklu. Kiedy otwiera drzwi zmywarki, jednostki natychmiast zatrzymuje wszystkie aktywności jako środek bezpieczeństwa przed zalaniem lub szkody. Ten pomaga funkcja bezpieczeństwa kiedy trzeba szkła w pośpiechu lub zapomniałem załadować naczynia do jednostki, ale gdy działa wadliwie, blokada mechanizmu bezpieczeństwa można zamknąć zmywarki w dowolnym momencie cyklu mycia. Małe wycieki mogą być widoczne, jeśli nieoczekiwane zamknięcie jest wynikiem mechanizm blokujący drzwi wadliwy.

Przeładowanie

Zmywarka, pralka, lodówka lub inne urządzenia, ma limit maksymalnego obciążenia. Limit ten ładunek jest nie tylko Maksymalna liczba płytek, ale również pewnego rodzaju naczynia układ oparty na fizyczne wymiary podkładki. Gdy naczynia są ładowane prawidłowo, one są narażone na działanie wody ale, gdy wypłukane, są ogrzewane i suszone. Niewłaściwego załadunku może prowadzić do braku suszenia i nawet niezdolność podkładki do drenażu brudnej wody. Może to spowodować zatrzymanie tuż przed cykl płukania zmywarki. Dodatkowo przeciążone zmywarek często wyposażone są wystąpienia garnki, miski, naczynia lub kubek uchwyty, które kłuć się lub zawiesić na krawędzi bagażnika. To uniemożliwia prawidłowe zamknięcie uszczelki drzwi i spowodować awarii blokady drzwi.

Brak dopływu wody

Nawet jeśli drzwi działa poprawnie, zmywarka do naczyń nie zakończy się, jeśli woda nie jest dostępne do mycia. Jeśli dzieje się to na początku cyklu, sprawdź dopływ wody, aby upewnić się, że woda jest pralka. Jeśli woda wypełnia mycia wanny lecz zatrzymuje się w połowie cyklu, problem może być skleić w zawór wlotu wody. Skonsultować się z profesjonalnych usług naprawy tego problemu.

Ogrzewanie Element problemu

Jeśli problem jest nie tyle przerwy w cyklu jako brudne naczynia w końcu umyć, problem może być z grzałką. Mycia naczyń tylko uaktywnia w określonej temperaturze i nie może tyle piany, jeśli woda jest zimna.