Jak dbać o kardynał winorośli

Czerwony kardynał winorośli, czasami nazywane kardynał wspinacz, tworzy pionowe zainteresowania w krajobraz. Rosną w pojemniku lub kwietnik i pozycji do wznoszenia krata lub sznurek wokół ogrodzenia. Kardynał winorośli rośnie szybko i szybko obejmuje wsparcie podczas sezonu wegetacyjnego. Kardynał winorośli są najczęściej uprawiane z nasion. Koronkowy, fernlike liści i 2-calowy rurowy kształt kwiaty przyciągnąć kolibry, motyli i owadów zapylających.

Instrukcje

•Treat nasiona przed sadzeniem drapaniem nasion twardych płaszcz. Papier ścierny można usunąć część nasion twardych powłoki, aby umożliwić nasion w wodzie i kiełkują szybciej. To się nazywa skaryfikacji.

•Soak materiałem siewnym nocleg w letnią wodą, która umożliwia szybkie kiełkowanie procesu.

•Włożyć wsparcie na którym winorośli wzrośnie przed sadzeniem do gleby w pojemniku lub kwietnik. Rosną na istniejących struktur, takich jak ogrodzenia lub pergolą, roślin nasiona kilka centymetrów od wsparcia. Najlepiej jest wstawić wsparcia przed sadzeniem tak, aby nie uszkodzić korzenie rosnące rośliny.

Kardynał •Plant winorośli nasion sześć do ośmiu cali od krata lub płot, na który chcesz winorośli do wznoszenia. Rośliny nasiona 1/2 cala głębokości.

•Bezpośredni winorośli przez otwory w wsparcie Kiedy winorośli sięga krata lub inne uprawy struktury.

•Pinch top wzrostu z powrotem, gdy kardynał winorośli dociera do góry wsparcia. Zachęca to do wzrostu na dolnej części roślin, dzięki czemu pełniejsze i oferuje pokrycia grubsze wsparcia.

•Wskaźnik winorośli kardynał wspinacz, gdy jest sucha w dotyku. Gleba powinna pozostać wilgotne. Mierzwa kontenera lub obszaru uprawy jako atrakcyjny sposób trzymać wilgoci w glebie.

Szukanie bezpośredni wzrost winorośli, w razie potrzeby poprzez wsparcie i szczypta powrotem top wzrostu.

Porady & ostrzeżenia

  • Kardynał winorośli może również służyć jako pojemnik sadzenia, gdzie będzie wspinać się obsługuje gospodarstwa wieszak i zasłona na stronach puli.