Jak naprawić winylu listwy

Listwy winylu jest niezbędnym elementem do budowy wszelkich mieszkalna. Często listwy---biały---obejmuje obszar brzydkie pod domem. Oprócz bycia bardziej estetycznie niż dziura, listwy zapewnia ochronę, zapobieganie zwierząt z miejsca zamieszkania pod i wypadki wynikające z ludzi pod spodem indeksowania do pobierania elementów usuniętych obiektów. Dziurę w swoim winylu listwy sprawia, że twój dom narażonych w różny sposób i muszą być naprawiane szybko.

Instrukcje

•Regularnie czyść powierzchni wokół uszkodzonego obszaru. Zeskrobać oblepiony na brud i błoto z noża odcinającego lub masło. Wycierania powierzchni z szmatką lub gąbką zwilżoną benzyna lakowa, aby usunąć tłuszcz, olej, wosk albo smoła.

•Dry powierzchni niestrzępiącą się szmatką i kontroli obszaru. Czysty od wszelkich pozostałych zanieczyszczeń. Upewnij się, że powierzchnia jest zupełnie czyste i suche przed kontynuowaniem.

•Measure kawałek taśmy naprawy winylu aby dopasować uszkodzonego obszaru. Ta taśma powinna obejmować dodatkowe 1 cala na wszystkich stronach uszkodzenia pełni zapieczętować obszar. Ta taśma jest dostępny od sprzętu i domu poprawy sklepów, a także sprzedawców internetowych i mieszkalna specjalistów.

•Kawalki taśma aby dopasować szkód z parą lub ostrych nożyczek lub noża. Jeśli to konieczne, skórki od poparcie od taśmy do gołych kleju na odwrocie taśmy.

•Stick taśma nad uszkodzonego obszaru i wygładzić ją mocno rękami. Stosuje się więcej kawałków taśmy jako niezbędne do pełni uszczelnienia uszkodzonego obszaru.

Porady & ostrzeżenia

  • Temperatura powierzchni obrzeżową winylu musi być powyżej zera dla naprawy taśmy trzymać.