Jak zainstalować WC dwuczęściowy

Jak zainstalować WC dwuczęściowy

Dwuczęściowy toalety zostały wprowadzone w Stanach Zjednoczonych w XIX wieku. Te toalety pracy przez przechowywanie wody w zbiorniku (pierwszy kawałek) i następnie krążącej miski (druga część) kiedy pchnął dźwignię. Woda niesie następnie ścieki od miski i do kanalizacji z kołnierzem szafy zamontowane w podłodze łazienki. Dwuczęściowy WC Instalacja jest stosunkowo prosty projekt, który nawet po raz pierwszy zrób to yourselfer można rozwiązać.

Instrukcje

•Sterowanie jakieś pozostałości dawnego wosku pierścionek z wokół starego kołnierza. Użyj szpachlą na złom od wszelkich pozostałych bitów. Gwint śruby kołnierza w otwory po bokach kołnierza. Upewnij się, że są one bezpieczne miejsce.

•Zamień WC miska. Naciśnij nowy wosk pierścienia w miejsce wokół połączenia kołnierzowe, WC. Stosuje się wąski plumber's Kit obok pod miski.

•Obracanie WC tak, że miski skierowanym do góry. Wziąć troszczyć się nie wobec przeszkadzać wosk pierścienia na dole albo niech się odświeżyć przed podłogę w łazience. Manewr toalety w miejscu nad wylot kołnierz. Może chcesz się asystent aby pomóc, jeśli jest to ciężki miskę. Delikatnie miskę na szafie kołnierza, upewniając się, że można wyrównać wylot w toalecie z kołnierzem, podczas, gdy w tym samym czasie, wyrównywanie kołnierz śruby tak, że oni grzebać przez otwory w dolnej części miski. Naciśnij WC mocno w miejscu, gdy masz go prawidłowo skalibrowane stworzyć dobre uszczelnienie z wosk pierścienia.

•Thread śruby podkładki z tworzywa sztucznego i metalu na kołnierzu, następnie orzechy. Ręcznie dokręcić nakrętki i potem dać im dodatkowe kolei z klucza.

•Lekko się zbiornik WC w pozycji na plecach WC. Upewnij się, że Uszczelka okrągły stożek wyrównuje otwór z tyłu toalety. Upuść zbiornika śruby i podkładki gumowe do otworów w dolnej części zbiornika. Wątku podkładki na dole i dokręcić ręcznie i potem dać im więcej turę z klucza.

•Wrap wlotu zbiornika z hydraulik taśmę. Dołączyć wężem doprowadzającym wodę. Kolei na wodzie i pozostawić zbiornik do wypełnienia. Flush toaleta i sprawdzić szczelność.

•Wymień pokrywę zbiornika. Dołączyć sedes, jeśli nie jest już obecny. Stosuje się cienkie perełek uszczelniać wokół podstawy toalety aby zapewnić szczelność.

Porady & ostrzeżenia

  • Nie dokręcać zbyt mocno śruby, jak to może roztrzaskać porcelany w toalecie.