Jak chronić ściany z kosza można pokrywka

Jak chronić ściany z kosza można pokrywka

Jeśli przechowywania śmietniku przy domu ściany i przypadkowo ding ściany z pokrywy kosza może, użyj kilka prostych metod zapobiegających pokrywy z uszkodzeniem powierzchni ściany. Technika ta działa składowania może wewnątrz i na zewnątrz kosza. Dodanie cienką warstwą polistyrenu ekstrudowanego, takich jak styropian, ściany zapobiega pokrywy uszkodzeniem ściany. Należy użyć polistyrenu zamiast wolnych komórek pianki takiego znaleźć w wakacje, poduszki do spania. Polistyrenu zamkniętych komórek nie pochłaniają zapachów z kosza, ale będzie wolnych komórek pianki.

Instrukcje

Odkryty

•Lay styropian pianki na ławce płaskiej pracy i wyciąć prostokątny kształt taśmy, tak długo, jak można pokrywę kosza. Wykończenia krawędzi. Za pomocą narzędzia Nóż do cięcia i wykończenia styropian.

•Trzymając kawałek styropian na ścianę gdzie można pokrywę kosza otwiera i zamyka. Otwórz pokrywę i umieścić kawałek styropianu gdzie pokrywa spotyka mur. Do mocowania styropianu do ściany za pomocą zszywaczem.

•Sprawdź działanie zapory przez otwarcie i zamknięcie ten wieko jak zwykle zrobić. Zapewnienia hity pokrywy do styropianu a nie mur.

Wnętrze

•Otwórz gabinetu lub mieszkań, gdzie możesz przechowywać kosza można, takie jak w zlewie lub szafie. Usuwanie elementów w taki sposób. Zmierzyć się rozmiar pokrywy i wyciąć dwa kawałki styropian 3 centymetrów szersze niż pokrywę i tak długo, jak kosza może usta.

Pistolet •Staple jeden kawałek z tyłu szafy lub szafie, gdzie kosza spoczywa. Zszywaj po innych kawałek muru po stronie gdzie pokrywy spoczywa.

•Umieścić elementów z powrotem do gabinetu lub szafie i miejsce może i pokrywy do przestrzeni. Przetestować styropian poprzez umieszczenie pokrywy może normalnie.