Jak zakwalifikować się do ceny bodziec dla Weatherizing lub izolacji domu

Jak zakwalifikować się do ceny bodziec dla Weatherizing lub izolacji domu

Pieniądze pakietu bodźców Federalnej (American odzyskiwania i Reinwestowanie Act) jest dostępny dla wielu Amerykanów, aby izolować lub winterize weatherize swoje domy, ale istnieją wytyczne, aby zakwalifikować się do tych funduszy.

Jeśli you have been chcąc wiedzieć, czy może kwalifikować się, ten artykuł daje podstawy wyjścia i informacji internetowej do sprawdzania stanu czy może winterize lub ocieplić domu z pomocą z Departamentu Energetyki i stan że mieszkasz.

Instrukcje

•Qualify przez przychody. Dochodów, sufit na poszczególnych ocieplanie i izolacyjne jest $44,100 dla czteroosobowej rodziny. Jeśli twój dochód jest mniejszy, lub jeśli masz większe rodziny niż cztery nawet z większych dochodów, mogą się zakwalifikować. Poszczególne Państwa administrowania niniejszą częścią pakietu bodźców.

•Poznaj że nie jest to ulga podatkowa. Wymaga to własności domu i dochód pod $44,100 dla czteroosobowej rodziny. Jeśli posiadasz dom i spełniają wymogi dochodu, może być w stanie zakwalifikować się.

•Qualify za określoną kwotę. Prawo jest do $6,500 izolacyjne i ocieplanie domu, że zmniejszy się zużycie energii i rachunki dla nadchodzących latach.

• Skontaktuj biurze stan, który reguluje i administruje ten program. Poniższe zasoby Pokaż na stronie Texas. Jeśli jesteś z innego Państwa, można sprawdzić na stronie Texas i zobacz, jeśli można znaleźć podobne strony do Państwa. Zasoby są dostępne, ale ten program wydaje się być niejasne, więc być może trzeba kopać, aby znaleźć program Państwa.

•File wniosek o finansowanie to. Jeśli zatwierdzone, robotnicy przyjdzie do domu i pracy. Nie otrzymasz fundusze bezpośrednio, ale środki będą wypłacane do robotników.

Porady & ostrzeżenia

  • Być trwałe. Istnieje taki program, a niektóre doniesienia wskazują, że jest więcej pieniędzy niż kwalifikujących się domów w kilku państwach. Jeśli uważasz, że kwalifikujesz się, twierdzą, że masz wniosek od Państwa.
  • Istnieją inne programy energii dostępne w ramach pakietu bodźców, zbyt, w formie ulg podatkowych dla następnego zwrot podatku USA. Istnieją również fundusze dostępne dla publicznego mieszkań i małych firm.
  • Copyright 2009 Linda Richard
  • Nie jest to porady prawne, ale po prostu dojazdu do pomoc w odszukaniu urząd program i stan, który może być w stanie pomóc.