Minusy Cfl żarówki

Minusy Cfl żarówki

Żarówki fluorescencyjne, lub świetlówek kompaktowych, są często reklamowany jako przyjazny dla środowiska sposób, aby zapewnić światło. Te żarówki należy stosować znacznie mniej energii niż tradycyjne żarówki, ale żarówki mają także wady. Minusy CFL żarówki spowodować niektórzy konsumenci się oprzeć żarówek energooszczędnych.

Z góry koszt

Z góry koszt CFL żarówki jest wyższa od kosztów żarówki. Kompaktowe żarówki fluorescencyjne może kosztować od 1,5 do 4 razy więcej niż tradycyjne żarówki żarówki. Oszczędności w kosztach energii i długa żywotność żarówki przesunięcie z góry kosztów żarówki. Konsumenci planuje zmienic energooszczędnych żarówek CFL żarówki w domu może rozważyć zmianę jeden lub dwa na raz aby utrzymać niskie koszty. Z biegiem czasu inwestycja w Energooszczędne żarówki spowoduje niższe rachunki za energię elektryczną i przyjaznego domu.

Jakość światła

Chłodnicy jakość światła ze świetlówki kompaktowej uniemożliwia zainstalowanie żarówki w domu niektórych konsumentów. Światło z żarówek CFL jest nie tak ciepła jak żarówki i może powodować pokoju przemysłowych lub komercyjnych patrzeć. Producenci żarówki fluorescencyjne wprowadzenie nowych produktów na rynku, które emitują cieplej jakości światła dla właścicieli domów.

Mercury

Kompaktowe świetlówki mają niewielką ilość rtęci w rurkę szklaną w żarówki. To powoduje oczyszczanie podziale żarówki jest znacznie trudniejsze niż standardowe żarówki żarowe. Podczas przerwy CFL żarówki, konsumenci muszą ewakuować pokoju, powietrza to się i podjęcia odpowiednich środków do czyszczenia szkła i gruzu z podłogi. Żarówka podzielone na twardej powierzchni nie czyścić miotłą lub odkurzacz, według Stanów Zjednoczonych agencji ochrony środowiska (EPA). EPA kieruje konsumentów do powietrze pokój na co najmniej 15 minut i oczyścić proszek z twardych powierzchni podłogi z jednorazowych mokrej ścierki. Konsument musi uszczelnienie tkaniny w plastikowej torbie po oczyścić. Jeżeli żarówka przerwy na dywany, za pomocą próżni, usunąć worka próżniowego i pieczęć w plastikowej torbie po czyszczeniu.

Konsumenci mogą nie dysponować Kompaktowe żarówki fluorescencyjne i oczyścić materiałów w pojemniki śmieci, ale należy wziąć je do centrum recyklingu w niektórych państwach, zgodnie z EPA.