Jak pozbyć się moją parkietami od pchły

Pchły mogą zakazić domu bardzo szybko nawet, jeśli nie są wykładziną podłogi. Pęknięcia i węzłów w drewno, a także szczeliny w pobliżu listwy przypodłogowe i narożniki, zapewnić ukrywanie miejsca dla pcheł larwy i jaja. Jak pozbyć się pcheł długoterminowych oznacza atakuje je wszędzie tam, gdzie może ukrywać i zabija nie tylko dorosłych, ale także zapobieganie jaja i larwy z krajów rozwijających się. Tymczasowo usunąć wszystkie elementy tapicerowane w pomieszczeniu, w tym rzutu dywany i zasłony (jeśli to możliwe) i traktować je tego samego dnia; w przeciwnym razie pchły będzie po prostu schronić się w tych elementów.

Instrukcje

•Wyjąć wszystkie dywany obszar, jeżeli ma to zastosowanie, z pokoju. Te również muszą być odkurzaczem i oczyszczone w przypadku ich port flea jaja lub larwy. Z tego powodu meble tapicerowane należy odkurzyć i pchła traktowane (z tapicerki sejf pchła rozpylać) w tym samym czasie, co robisz podłogi.

•Vacuum całej podłogi z drewna. Można uniknąć porysowania drewna przez ustawienie próżni dla wysokiej wykładzina, tak, że to nie złom na podłodze. Za pomocą węża przywiązanie do próżni wokół listew przypodłogowych, w rogach i wszystkie szczeliny drewniane podłogi. To działa najlepiej, jeśli ten odkurzacz ma bardzo dobre ssanie.

•Dispose worka próżniowego (lub zawartość pojemnika, jeżeli jest to worek mniej próżni) w odkrytym śmietnika. Treści mogą zawierać flea jaja i larwy, i nie chcesz, aby w domu te lewej.

• Przenieœ dzieci i pieszczochy wobec innych częściach domu i blisko od pokoju jesteś około w leczeniu. Don gumowe rękawice, okulary ochronne i N95 maskę. Wyłączyć źródeł otwartego ognia (np. pilot światła).

•Spray-FPL pchła rozpylać zawierające IGR (regulator wzrostu owadów) wokół wszystkie listwy przypodłogowe i we wszystkich zakątkach. IGR spraye kolidować z cyklu życia pcheł, uniemożliwiając rozwój nowych dorosłe pchły.

Bezpośrednie spray pod listwy przypodłogowe, jeśli możesz. Nie rozpylać produktów w całej swojej deski podłogi z drewna, w ten sposób nie jest konieczne, a niektóre składniki mogą matowe wykończenie podłogi w.

•Łatwy w okno lub drzwi zewnętrzne do atmosfery na sali. Zadowolić wszystkich, zwłaszcza zwierząt domowych i dzieci, z pokoju na kilka godzin, aż do sali został dobrze antenie i pestycydów jest suche. Próżni podłodze codziennie, dopóki nie zauważysz już pcheł.

Porady & ostrzeżenia

  • Używać produkt pchła zalecane przez lekarza weterynarii u twój pieszczochy aby zapobiec innym zarażeniu flea. Regularnie czyszczenie drewnianych podłóg z czyszczenia zalecaną przez producenta będzie również pomóc w utrzymaniu populacji pcheł w dół na piętrach.
  • Być bardzo ostrożnym przy użyciu pchła rozpylać w domu z kotami. Psy i koty mogą wystąpić reakcje; Jednak koty mają szczególną wrażliwość na pyrethrin i permetryny, wspólnych składników w pchli spraye. Utrzymywać pieszczochy z pokoju, aż wszystkie opary zniknęły, a produkt jest suchy. Nie rozpylać więcej niż to konieczne i nie używać sprayu w pobliżu pet pościel lub kuchni żywności i wody. Przemyć skórę wodą z mydłem, jeśli pochodzą z pchła rozpylać. Postępuj zgodnie ze wskazówkami etykiety produktu dokładnie.