Jak naprawić ścieżce Top szafy rozsuwane

Najlepsze utwory Przewodnik przesuwne drzwi szafy, co czyni je kluczowy dla funkcjonowania drzwi. Jeśli najlepszych utworów są luźne, gięte lub inaczej uszkodzone, jest prawdopodobne zauważyć problemy z drzwi. Potencjalne problemy obejmują drzwi spadając utworów, nie przesuwając odpowiednio lub tarcie razem. Dostosowania do najlepszych utworów pozostaw rolki na drzwi, aby przejść gładko. Jeśli utwory są poza naprawy, wymiana jest opcja.

Instrukcje

•Obróć drzwi wzdłuż torów powoli. Uwaga gdy drzwi trzymać, puścić utworów lub powolny. Skupić się na tych obszarach utworów podczas patrząc pod kątem uszkodzeń.

•Wyjąć drzwi z utworów. Podnieś drzwi więc rolki pochodzą z utworów. Uchylenie drzwi podczas wykonywania napraw.

•Inspect utworów szukać gięte obszarów. Oceny stopnia uszkodzenia utworów do ustalenia, jeśli jesteś w stanie zrobić naprawy. Szukać przeszkód takich jak trzasnął śrubę, która może mieć wpływ na przesuwane drzwi. Oczyścić utworów z próżni lub szmata.

•Umieścić poziomu wzdłuż torów do zapewnienia, że są one zainstalowane prawidłowo. Usunąć śruby i dostosować poziom, jeśli to nie jest nawet. Jeśli utwory są na poziomie, dokręć śruby, aby upewnić się, że są one zainstalowane szczelnie. Zaostrzenie utworów jest często przydatne, gdy drzwi są przyklejania.

•Bend utwory z powrotem do pierwotnego kształtu za pomocą szczypiec. Należy zachować ostrożność, aby uniknąć gięcia utworów zbyt daleko i ich osłabienie. Użyj młotka delikatnie funtów utworów wrócić do formy, jeśli to konieczne.

•Lekko drzwi z powrotem w pozycji do testowania napraw wprowadzone do utworów. Przesunąć drzwi wzdłuż torów aby sprawdzić funkcjonalność.

•Unscrew utworów, jeśli musisz je wymienić. Wkręt nowe utwory do pozycji, upewnij się, że są one równomiernie zainstalowane za pomocą poziomu.