Wspinaczka tropikalnych roślin kwiatowych

Wspinaczka tropikalnych roślin kwiatowych

Rośliny tropikalne odnoszą się do regionu wokół równika, znany jako tropikalnych roślin rodzimych. Liczba roślin tropikalnych znajdują się również w obszarach o nazwie tropików monsun, które mają wyraźnie suchy sezon. Tropikalne rośliny rozwijają się w ciepłe i wilgotne obszary i ogólnie mają niską tolerancję na niskich temperatur. Wspinaczka kwitnienia są popularnym sposobem na pokrycie ogrodzenia, trejaże, dobrotliwy ścianę konstrukcyjną, filary, posty i patio. Istnieje szeroki wybór tropikalnych kwitnienia roślin, które różnią się przez kwiat typów i wielkości dojrzałych roślin.

Meksykańskie Creeper

Meksykańskie pnącze (Antigonon leptopus) jest wieloletnia winorośli, które mogą rosnąć do 40 metrów długości. Tropikalny winorośli jest rodem z Meksyku i używa wąsów czepiać i wspiąć się na każdej powierzchni. Meksykański pnącze posiada 4-calowy, serce w kształcie liści i kwitnie z rozgałęzień łodygi kwiatów mały kwiat klastrów w rose różowy do głębokie rafy. Winorośli najlepiej rośnie w wilgotnych, dobrze odsączone gleby i jest umiarkowanie tolerancyjny susz. Meksykańskie pnącze jest uszkodzone przez mróz i zamrażać i ale odzyskuje łatwo, jeśli korzenie są chronione mierzwa. Roślina może być łatwo rozmnażane z nasion lub sadzonek w lato.

Jade winorośli

Jade winorośli (ranunculus) jest macierzystym winorośli z tropikalnych lasów deszczowych z Filipin. Winorośli jest wiecznie zielone z grubą, zdrewniałe pędy i osiąga starsze długości 70 metrów lub więcej. Jade winorośli ma trójlistkowy liści z trzy podłużne, 3 - do 5-calowy ulotki i kwitnie z niezwykłych pazur niebiesko zielone jak kwiaty w wiszące duże skupiska ponad 5 metrów długości. Winorośli rośnie najlepiej w neutralnym na kwaśne gleby i obszary pełne słońce, które dostać ulgę słońcu południa. Roślina ma wymóg wysokiej wody w lecie i potrzebuje mniej wody w okresie zimowym. Jade winorośli ma brak tolerancji na mróz.

Moonflower winorośli

Moonflower winorośli (Ipomoea alba) jest szybkie rośnie, wijących winorośli native American tropikach. Winorośli rozwija się w bardzo gorącej pogody i jest ściśle związane z topieli. Moonflower winorośli ma ciemnozielone, 4 - 8-calowy serce w kształcie liści i kwitnie kwiaty duże, białe, karbowany lejek kształtowane przez całe lato. Kwiaty są lekko pachnące i prawie 5 do 6 cali na średnicy. Moonflower winorośli rośnie najlepiej w dobrze odsączone gleby żyzne i terenach pełnych częściowe słońce.