Jak dodać płyty betonowe na podłodze w łazience do WC

Konkretne Rady lub zarządu cementu, jest powszechnie używany jako wylewki na płytki podłogowe w miejscach takich jak łazienki, gdzie jest dużo wilgoci. Ta płyta zapewnia firma, solidna podstawa na której położyć płytki i jest kolejnym Najlepiej dachówka na płycie betonowej. Dodanie konkretne Rady na podłodze w łazience jest skomplikowana przez toalety, bo trzeba wyciąć wokół drenażu WC. Dachówka całą podłogę przed reinstalacją WC, ze podstawa toalety ukrywanie cięcia wokół drenażu.

Instrukcje

•Zamień od linii wodnej za WC. Użyj klucza, aby odłączyć linię z zbiornika. Wyjąć śruby dwupiętrowy przytrzymanie podstawy. Podnieś toalety i chodzić z pokoju. Pozostanie z drenażu otwarte WC na piętrze.

• Ustaw arkusz betonowe płyty w jednym rogu podłogi, wzdłuż dwóch ścian. Zabezpieczyć arkusz do podłoża przez jazdy śruby co 6 cali wzdłuż powierzchni.

•Lay kolejny arkusz deska betonu od końca pierwszej, postępowania wobec zrobić kurs wzdłuż jednej ściany. Cięcia ostatni kawałek w trakcie pasuje miejsce między końca planszy i ściany. Dokonać cięcia przez punktacji cementu deska z nożem brzytwa i przyciąganie go w dwóch linii.

•Lay drugi kurs wzdłuż boków pierwszy kurs. Zorganizować deski, więc kończy się nie linii pomiędzy kursami.

•Pokrywa całe piętro w trakcie kursu. Kiedy dojdziesz do otworu drenażu do toalety, wyciąć otwór w pokładzie cementu z jig zobaczyłem w nieco większym rozmiarze niż wielkość otworu drenażu. Zestaw kawałek nad otwór tak drenażu pozostaje narażonych. Dachówka na pokładzie cementu. Nie ponownie zainstalować WC do płytki jest kompletny.