Nie można uruchomić mój LXI 1989 Honda Accord

Honda Accord LXI jest sportowy Accord, który ma wtrysk paliwa niż gaźniki. W 1989 roku LXI był dostępny jako sedan lub hatchback. Jeśli twój LXI nie zaczyna prawidłowo, akumulator, świece, Filtr paliwa i wtryskiwacze paliwa są niektóre podstawowe rzeczy do sprawdzenia przed szukaniem pomocy profesjonalistów.

Instrukcje

Baterii i świece zapłonowe

• Otworzyć maskę silnika i szukać korozji na świece zapłonowe lub baterii.

• Czyścić baterii. Zalać sody na zaciskach baterii i delikatnie szorować za pomocą szczotki drucianej. Zacisnąć połączenia za pomocą klucza. Do nasycania w soda pomaga rozkładać korozji.

• Czyszczenie świec zapłonowych. Korozja na świece zapłonowe można czyścić szczotką drucianą.

• Usuń przewód świecy zapłonowej i umieścić go na metalowych części silnika. Mam pewien współpracownik uruchomić samochód i szukać niebieskie iskry. Brak iskry wskazuje, że twój świece są nie prawidłowo wypalania, co prowadzi do mieszanki paliwowo powietrznej w cylindrach nie zapaleniu prawidłowo. Wymień świece zapłonowe.

• Przekręcić kluczyk w stacyjce na pozycję "ON", ale nie wystartuje. Włącz światła wnętrza. Jeśli one nie chodź, bateria może być martwy i będzie musiała być wymieniona. Jeśli światła są słabe, bateria jest osuszone i będą musiały być ponownie naładowane.

Komponenty paliwa

• Przekręcić kluczyk w stacyjce i słuchać stukanie lub cholerny dźwięk. To zazwyczaj oznacza, że układ paliwa jest przyczyną problemu. W 1989 roku Honda Accord Filtr paliwa powinny być zmieniane na 30000 mil lub działa ryzyko becoming zatkane. Wtryskiwacze paliwa również powinny być czyszczone. Brudny filtr lub zapchane wtryskiwacze spowoduje, że do uruchomienia wolno silnika i wtedy może spowodować, że nie uruchomić.

• Czysty twój system wtrysku paliwa. Modelu 1989 był tylko drugi rok, że wtryskiwacze paliwa były dostępne. Ich czyszczenie jest ważne w utrzymaniu ich wykonywanie prawidłowo. Otworzyć maskę swojej zgodzie i znaleźć przekaźnik pompy paliwa. To jest za baterii w polu dystrybutor energii. Odłącz go.

• Znajdź Filtr paliwa w samochodzie poniżej tułowia. Jest on montowany na stronie zbiornika gazu. Odłączyć zaciski linii paliwa i zdejmij filtr. Twist off przewody paliwowe i pociągnij w dół. Podłączyć przewody paliwowe do nowy filtr i reclamp do zbiornika gazu. Ponownie podłącz przekaźnik pompy paliwa.