Jak stworzyć wspólną jaskółczy ogon

Jak stworzyć wspólną jaskółczy ogon

Po zakończeniu z precyzją, wpisują stawów są uważane za znak dobrego rzemieślnika. Jaskółczy ogon stawów są powszechnie stosowane w szufladzie i Produkcja mebli. Są one podobne do mini wczepów, ale rowki i odpowiednie kawałki są stożkowe, więc jest tylko jeden sposób, kawałki mogą zmieścić się razem. Jaskółczy ogon stawów są najsilniejsze stawów w obróbce drewna i tylko wymaga użycia kleju do utrzymania ich zabezpieczone. Bo tam są nie gwoździ lub śrub zaangażowanych, wpisują stawów są bardzo dekoracyjne i miłe dla oka, gdy dobrze.

Instrukcje

•Bezpieczny, jeden z Twoich deskach pionowo w twój występek, więc o boku 3 x 8-calowy jest skierowaną do siebie. Narysować linię na koniec planszy, czyli 3/4 cala z lewej strony 1-calowy zarządu. Linia powinna być prostopadła do 3-calowy strony planszy. Rysujemy kolejną linię, która jest 1/8-calowe od pierwszej, lub 7/8 cali, od lewej strony.

•Draw 1-calowy linia dół strony szeroki 3-calowy pokładzie, że jest 3/4 cala z lewej strony, a prostopadle do pierwszej linii rysowany. Rysowana linia prostopadła od dolnej linii w ten krok, czyli 1/4 cala z prawej.

•Draw, jeden więcej linii które łączy koniec drugą linią w kroku 1 z końcem linią 1/4-cala w pierwszym kroku. Rysunek powinien mieć na płaskiej części swojego statku, który wygląda jak trójkąt z górnej części odciąć. Powtórz kroki 1 – 3, ale począwszy od 2 1/4 cala z lewej strony.

•Kawalki wzdłuż wewnętrznej krawędzi swój ołówek oznaczenia z twój Piła. Cięcia powoli i ostrożnie do upewnij się, że Twoje kawałki są prosto i nie chwiać. Dwa otwory 1/8-calowe wzdłuż wewnętrznej linii 1/4-calowy i umożliwia swoim dłutem zerwać te sekcje drewna.

•Bezpieczny swój drugi kawałek drewna tak jak ty nie z pierwszej. Narysować linię na końcu planszy, tak jak to było na początku kroku 1. Z tej linii środek 1/8-calowe od góry w kierunku prawo i 1/4-cala od dołu w kierunku prawo. Narysować linię, w tym pomiaru. Powinieneś mieć to, co wygląda jak trójkąt z końca odcięta, sporządzone na koniec swojego statku. Trójkąt powinien być dokładny rozmiar samej jako trójkąty w poprzednich krokach. Powtórz ten proces począwszy od 2 1/4 cala z lewej strony.

•Użyj square, aby narysować linię na stronie 3-calowy pokładzie, czyli 1-calowy daleko od końca z oznaczeniami. Powtórz ten proces po przeciwnej stronie zarządu.

•Kawalki wzdłuż linii Piła ale zatrzymują się na dwie linie, które są 1 cala od końca planszy. Używać twój dłuta knock out drewna wokół trójkątne kawałki drewna.

•Dry do siebie pasują gołąb ogon stawów. Jeśli nie pasują, piasku od części, które trzymają je od montażu. Wytrzeć stawów tack szmatką i skleić je razem.