Jak podmienić Rotary wł. / wył. przełączyć światła

Jak podmienić Rotary wł. / wył. przełączyć światła

Lampy mają różne przełączniki do je włączać i wyłączać. Jednym z najbardziej popularnych jest Przełącznik obrotowy. Przełącznik obrotowy Lampa składa się z gwintowanym do którego dołączona jest gałka z tworzywa sztucznego. Drugi koniec gwintowanym łączy się mechanizm wewnątrz gniazda żarówki. Wiele razy wł. / wył. Pokrętło obrotowe wyłącznika może zostać pozbawiony lub pęknięty i wymagają wymiany. Zastępując wł. / wył. pokrętło na Przełącznik obrotowy jest ukończony w mniej niż minutę.

Instrukcje

•Unscrew stary wł/wył pokrętło z gwintowanym częścią Przełącznik obrotowy. Przekręcić pokrętło zegara Poluzuj i usuń go.

•VLounge pozwala wykonywać stare pokrętło do sprzętu lub domu poprawy sklepu do zapewnienia, że identyczne pokrętło jest kupowany. Rączki są dostępne w różnych kolorach i stylach.

•Umieścić otwarty koniec pokrętło nad gwintem wynikają z gniazda i skręcić w lewo. Upewnij się, że śruba pokrętło prosto na macierzystych w celu uniknięcia Krzyża nawlekanie. Zachować obracając pokrętło, aż to działa mechanizm wł. / wył. przełącznik.