Jak do koszenia trawy Golf

Koszenie trawy pole golfowe zawiera szereg praktyk. Techniki te pozwalają trawy należy kosić na wysokości niższej niż przeciętny człowiek może osiągnąć ze standardowym wyposażeniem. W graczy zeby być stanie uderzyć piłeczkę z trawy, to musi być na wysokości sprzyjających obszar na polu golfowym. Podczas koszenia pole golfowe, te gatunki cięcia muszą być spełnione w celu proszę graczy. Tylko niektóre rodzaje trawy może wytrzymać takiej niskiej wysokości koszenia. Normalny traw na tej wysokości koszenia może spowodować znaczną ilość stresu, który pozostawia trawę bardziej podatne na choroby, więdnięcie i inwazję chwastów. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy podjąć te środki podczas koszenia pole golfowe.

Instrukcje

Koszenie pole golfowe

• Zmierzyć wysokość Twojej kosiarka bębnowa bieżącego cięcia. Różnych częściach pola golfowego muszą być cięte na różnych wysokościach. Pamiętaj odpowiednio dostosować wysokość ostrza do zapobiegania skalpowanie. Niektórych traw poradzi sobie z niższej wysokości koszenia, które inne osoby nie mogą.

• Jeśli koszenia rano, tak jak większość pól golfowych, jasne rosy z tory ciągnąc rosy przeciągnij przez ich z wózkiem. Pozwala to na mniej zbicie podczas koszenia tory, które nie koszone w chwilę. Pamiętaj, traw, które pozwalają na takie niskie wysokości koszenia rośnie w szybszym tempie niż średnia domu trawnik trawy.

• Kosić kilka pierścieni wokół obszaru, który chcesz wyciąć. Spowoduje to utworzenie strefy buforowej i dać czas, aby podnieść tutek z końcem każdego przejazdu.

• BEGIN koszenia kurs wzór, który chcesz. Iść tam iz powrotem, aby zdefiniować paski. Paski są tworzone przez światło odbijające się inaczej od liści ostrza ze względu na różnicę w kierunku, w którym liści ostrza są ustanowione z kosiarki. Mow w strukturze wiele razy aby osiągnąć wyższy poziom koloru różnica między wierszami. Masz również możliwość koszenia fairway pół i pół w środku i przechodząc biernego z każdego przejazdu w kierunku przeciwnym. Może to pomóc Ci że stary wygląd oczywiście Linki szkockim stylu.

• Uruchomić przeciągnij rosy na Fairways ponownie, aby zerwać wszelkie kępy trawy, który może być dokonane podczas koszenia. To sprawi, że Twoje tory wyglądają ostre i czyste.

• Czysty twój kosiarka po każdym użyciu, używać wody do mycia trawy i brud to. Pozwoli to na zwiększenie jakości cięcia po raz kolejny, że można go używać. Zwiększy to również ogólną żywotność kosiarki.

Porady & ostrzeżenia

  • Użyj opcji, aby używać koszyka podczas koszenia małych obszarach. Kosz kosiarka łapie wszystkie cięcia trawy, więc nie zostawił na toru wodnego do zlepiają się, eliminując potrzebę rosy przeciągnij po raz drugi.
  • Nigdy nie zaangażowały się noże kosiarki na betonowej podłodze lub innej twardej powierzchni. Kołowrotki uderzanie ten materiał może zrujnować ich trwale.