Decor bajki dla przedszkola

Umebluj pokój dla nowego dziecka jest ekscytujący czas. Wybierz motyw magiczne i pokojowego do pokoju dziecka, jak wróżki. Wróżka wystrój do przedszkola można wyczarować wiele obrazów do wyobraźni dziecka. Wróżka Tematy mogą różnić się od popularnych Tinkerbell do Celtic sprites leśnych.

Malarstwo

W stylu bajki domaga się miękkie palety kolorów. Do wróżki w lesie typu motyw malować ściany miękkie zielone. Można malować mural leśnych. Wyposażone są w kilka drzew i wodospad. U podstawy ściany pomaluj bajki pierścienie lub muchomory, motyle i kwiaty. Wróżki, latające w powietrzu mogą praca polepszyć z światło niebieskie niebo z kości słoniowej chmury. Farby ścienne zamku chmury na niebie. Wróżki Disney jak te Polecane w Kopciuszka czy Pinokio będzie działać dobrze na niebieskim tle. Pokój Księżniczki bajki powinny mieć ściany malowane najlżejszy róże. Uniknąć bardzo jasne kolory, które będą na bieżąco dziecka na wizualne overdrive.

Wróżka Zdjęcia

Wiszą obrazki bajki w swoje dziecko w przedszkolu. Umieścić zdjęcia tyle niska, że dzieci mogą z nich korzystać, ale nie ściągać ich ściany. Pamiętaj, że dziecko będzie zwiedzania sali przed zbyt długo i będzie skłonny chwycić i dotknąć. Wykorzystanie obrazu montuje, a nie tylko paznokcie. Malować obraz ramki z kolorów, które komplement swoje ściany. Może rama starodawny bajki obrazki masz lub kupić piękne bajki plakaty do ramki. Decoupage bajki obrazki na światło przełączyć płyty i abażury.

Oświetlenie

Zrobić kilka lampiony do swojego pokoju. Użyj ciąg biały lub różowy światła Bożego Narodzenia i otaczają każdego indywidualnego światła z różowe kwiaty jedwabiu. Może wisieć światła z sufitu. Owinąć światła wokół miękkiego tiulu różowy pokój Księżniczki bajki. Umieścić więcej lampiony wokół ramy okna lub wzdłuż karnisz. Innym pomysłem oświetlenie jest umieścić lampę na kredens. Upewnij się, że przewód jest ukryty z rączki. Używać kolorowych żarówek Lampa. Będzie to dobry pomysł, aby używać żarówki kolory, które pasują do malowania ścian. Które dadzą swoje dziecko w przedszkolu piękny blask.

Wróżka akcenty

Kupić jakieś tanie bajki skrzydło od strony sklepu dostaw lub sklepie dolara. Powiesić skrzydło bajki na ścianach lub suficie. Zachować je wysoki, tyle że dziecko nie może złapać je. W windows Użyj pastelowych kolorach światła tkaniny jak szyfon. Miejsce małe wróżki ceramiki i porcelany na zamontowane półki lub komody i szafki nocne.