Jak zatrzymać króliki od jedzenie ogród kwiatowy

Jak zatrzymać króliki od jedzenie ogród kwiatowy

Króliki mogą wydawać się bystry, ale oni mogą siać spustoszenie na kwiat i ogród warzywny. Podczas gdy większość ludzi kojarzy króliki z warzyw takich jak marchew i sałata zjadają również przetargu młodych częściach większości roślin. W pełnym kwiatów ogrodzie mogą zniszczyć sadzonki, pąki kwiatowe i żarówki, jak tulipany. Użyj odstraszające, pułapek, ogrodzenia i naturalnych drapieżników zachować króliki z ogród kwiatowy.

Instrukcje

•SprawdŸ ogrodzeniem z drutu kurczaka. Otwory, które są jeden cal za pomocą drutu kurczaka lub mniejsze. Ogrodzenie powinno być co najmniej dwóch metrów wysokości i rozciągać się kilka centymetrów pod ziemią. Kopać rów wokół kwiat łóżko i zatopić drutu kurczaka około sześciu cali w ziemi.

•Repel króliki z materiałów organicznych się kości posiłek pieprz cayenne, lub czarny pieprz. To jest najlepsze rozrzucone wokół rośliny tuż przed słońce, jak wyjdzie i jeść wieczorem królików.

•Trap króliki z humanitarnego pułapki, jak Hav-a serce. Skonsultować się z lokalnym humane society na obszarach gdzie uwięzione królików może zostać zwolniony.

•Incorporate rośliny, które króliki nie podoba się w krajobraz. Lawenda i kocimiętka są powiedział do odparcia królików. Niektórzy mówią, że nagietki trzymać króliki od ale inni raport że króliki jedzą je jak innych roślin przetargu.

•Plant odporny królik kwiaty. Należą do nich jedną z odmian dalii, bellflower, jesienią krokusy, naparstnica, Rozchodnik, glob kwiat, aster, czerwony gorący pokera, irys i Narcyz.

•Attract zwierząt, które będą odstraszyć królików. Nie tylko kocimiętka odpychają królików, ale również przyciągnie koty, które będzie odstraszyć królików.

•Jeśli kwiaty są nadal sadzonki, użyj pływających wiersz obejmuje. To nie będzie atrakcyjny, gdy rośliny rosną, ale łatwo będą chronić rośliny, które są jeszcze młode i przetargu a królik ulubione jedzenie.

•Tworzenie barierę, że króliki nie lubią wkraczającego. Trzymać wiele ostre laski w ziemi w pobliżu roślin i oni nie chcą negocjować obszaru.