Dekorowanie nazw firmy

Domy w Stanach Zjednoczonych otrzymać impuls z około 10.000 firm projektowanie wnętrz w kraju. Według pierwszego badania branży profilowania organizacji firm projektowanie wnętrz wziąć w około 8 miliardów dolarów każdego roku; Aby dostać swój kawałek tortu dekorowanie, musisz nazwę, która sprawia, że firmie wyróżnić się z tłumu.

Nazwy gier

Należy rozważyć użycie języka stylu aliteracja do dekoracji firmy start potknięcia od językami potencjalnych klientów. Aliteracja jest procesem o powtarzających się spółgłoski w słowa obok siebie, takich jak David's dekoratorów i Ilene w wnętrz. Dać, "burza mózgów" spróbować, myśli, słowa, które go z dekoracji, takich jak "Dom" (Harry, Heather, Henry), "prawie" (Paul, Paula, Patty) i "naprawić" (Frank, Fanny, Francine). Oczywiście nie wszyscy właściciele firm będziemy mieć tego rodzaju opcji; nazwy niektórych po prostu nie iść. W tych przypadkach, można nadal używać aliteracja, wystarczy użyć nazwa-terminy takie jak "-prawo dekoratorów," "Happy House pomocników" i "Instant wnętrze pomysłów."

Przez lata

Dekorowanie klientów zamiar poprosić o style, które działają całej mapie i tam iz powrotem przez podręcznikach historii. Jeśli zdecydujesz się na studia, specjalizują się i reklama Twojej firmy dekoratorskie, jak wierny jednej określonej epoki, będziesz chciał swoje nazwisko do refleksji, że tak potencjalnych klientów natychmiast zorientować się czego się spodziewać. Do dekoracji firmy w stylu "shabby chic", które mogą obejmować zużyte meble, stosy poduszki i koce, jasne pastelowe kolory i narzuty, wybierz nazwę, która odzwierciedla to czuć mieszkał w, komfortowe, takich jak "Shabby Strona główna wnętrza," "Styl siebie wytarty," "Znakomicie Shabby" lub "Krok do Shabby."

Tylko dla dorosłych

Jeśli jesteś zainteresowany w atrakcyjne tłum przeznaczony tylko dla dorosłych, nie dla dzieci pokoje w menu cel Twojej grupy docelowej z bardziej sugestywne nazwy firmy. "BDSM Boudoirs," "Dorosły zabaw," "Żył, lubi w" i "Domów gorące i pikantne" są opcje, które natychmiast przekazać zdolność do dekoracji dla ludzi, którzy korzystają z przebywających w i zabawne niż uderzanie filmu lub pole golfowe. Jeśli masz zamiar specjalizuje się w dekoracji wnętrz dorosłych urządzeń takich jak lochy, klubów ze striptizem i erotyczne salony masażu, pójść jeszcze dalej z nazwy, takie jak "W dół i brudne lochy," "Stripteasers wykończeniowe" lub "Eros domu STYLIZACJI." Od razu będziesz stracić część odbiorców nie w tłum, cel i mogą odwoływać się do ludzi, którzy nie chcą się zadowalać tylko żadnych ogólnych sklep dekoracji.