Jak pozbyć się z porzuconych sufit w kuchni

Jak pozbyć się z porzuconych sufit w kuchni

Porzucone sufit, znany również jako sufit podwieszany, jest wygodny sposób ukryć rury, przewody lub uszkodzenia płyty gipsowo-kartonowe lub tynk z sufitu w kuchni. W pewnym momencie jednak, może chcesz usunąć Panele sufitowe porzuconych i uchwyty do udostępnienia oryginalny sufit. Zrób to yourselfer to jest zadanie, które często mogą być wykonane w pewien pojedynczy popołudnie. Usunięcie spadł sufit następuje tej samej procedury w kuchni, tak jak w innym pomieszczeniu domu.

Instrukcje

•Pokrywa podłogi, blaty oraz urządzeń z tkaniny spadać wobec ochraniać im z wszelki kurz lub szczątków, które mogą spaść, gdy chcesz usunąć spadł sufit. Chronić się przez umieszczenie na rękawice, okulary ochronne i maskę przeciwpyłową.

•Podstawa na drabinie i ostrożnie wyjąć płyty sufitowe, zaczynając od jednego końca sali. Wcisnąć Każda płytka górę i metalowej siatki, a następnie przechylić go w kąt wyciągnąć go w dół przez otwór.

•Detach krótsze odcinki metalowej siatki z tych dłuższych podnosząc krótkie kawałki i wyciągając je od pozostałej części siatki. Powinny one pochodzić bez większego wysiłku.

•Disengage sekcji już siatki z drutów, które zabezpieczają je do sufitu. Przewody mogą być nieskręcona z szczypce lub wycięte z cięcia drutu. Pracy na jeden punkt w czasie i opuść ostrożnie każdego kawałka metalu na podłogę jak pójdziesz.

•Unscrew i usunąć oczkami na suficie, które odbyło się przewody w miejscu. Usunąć metalowe uchwyty, które są przymocowane do ściany na całym obwodzie pomieszczenia przez odkręcenie je od ściany z wkrętakiem elektrycznym i starannie zdejmując je.

Porady & ostrzeżenia

  • Podczas wyjmowania płyty sufitowe porzuconych, uważać, aby uniknąć skrobanie lub wkroczył oryginalny sufit.