Jak malować podłogi koncert

Jak malować podłogi koncert

Podłogi w salach koncertowych i miejscach poddawane są zwykle mniej niż idealne okoliczności: istnieje wiele ludzi, chodzenia i taniec na tych piętrach, a także jako ciężki sprzęt, przeciągane lub kołowych nad nimi. Z tego powodu jest konieczne do farby podłogowe z farbą, która przetrwa te warunki i ostatnio przez długi czas. Technika malowania poddaje się również jaki rodzaj podłogi masz do czynienia z.

Instrukcje

Podłogi z drewna

• Przygotowaç odpowiednie podłogi do malowania. Przejdź przez całe piętro z sander na którym jesteś przywiązany grzywny żwiru papieru. W ten sposób podłoga gotowa do malowania.

• Umyć podłogę. Dostać niektórzy detergentów i wody do mycia całe piętro. Mieszać proszek z woda w wiadrze i oczyścić całe piętro z mopem. Pozbyć się brudu, kurzu i oleju.

•Paint podłogi. Użyj dużej wałkiem i zaczynają się od zewnętrznej krawędzi podłogi i cięcia. Dołączyć wałka do malowania Polaka i malować centrum podłogi. Malować w kierunku drzwi. Umożliwić wyschnięcie farby i nałóż drugą warstwę, w razie potrzeby.

Strop betonowy

• Umyć podłogę. Wymieszać, detergenty i woda w wiadrze i szorować podłogę z pędzla zarośla. Po można czyścić podłogę trzeba poczekać do całkowicie wyschnąć. Może chcesz wnieść w duży wentylator pomoc na podłodze schną szybciej.

•Użyj wałkiem do malowania na podłodze. Start z boku sali, który jest naprzeciwko drzwi i ruch w kierunku drzwi, podczas gdy malujesz. Stosuje się farby w cienkie i nawet płaszcze i czekać aż pierwszy herb jest całkowicie sucha przed zastosowaniem drugi. To może trwać od jednego do pięciu godzin, w zależności jak wilgotny obszar jest.

•Wait do farby całkowicie wysuszone, a następnie zastosować uszczelniacz farby w taki sam sposób, w którym stosowane farby. To pomoże chronić farby i sprawiają, że dłużej.

Porady & ostrzeżenia

  • Jakieś konkretne farby suche bardzo śliskie i te rodzaje farb nie są odpowiednie dla koncert podłogi. Najlepiej jest kupic farby z krzemianu granulki, które zapewni trakcji.