Ludowe centralny pomysły na stół

Ludowe centralny pomysły na stół

Stworzenie centerpieces na twój stół jadalni nie jest trudne, jeśli możesz wykorzystać niezwykłe obiekty, które już posiadasz. Zdobienia ludowe jest styl, co zwykli ludzie używać podczas dodawania piękno do swoich domów. To zabierze Cię z powrotem do czasu, kiedy ludzie nie wyjść i kupić ich akcesoria; zaprojektowali je z elementów wokół domu, stodoły i stoczni. Te centerpieces da domu ciepłą, wygląd kraju, który sprawia, że odwiedzający poczuć relaksującą.

Wypasiony centralny

Za pomocą drewnianej misce udekorować stół jadalny. Zbierania miniaturowe dynie, szyszki, melony, rosliny basztanowe lub orzechy ze stoczni i ogród. Jeśli twój miska jest głębokie, może chcesz wypełnić pianką kwiatowy zmniejszenie głębokości i liczbę elementów trzeba napełnić miskę. Ułożyć owoce sezonowe i innych elementów w tablicy miłe i kolorowy. To jest wielki centralny jesienne miesiące.

Kogut centralny

Wiele osób ma koguta rzeźby w ich domu. Te dane liczbowe są kapryśny, kolorowe i sprawi, że inspirujące dekoracja stołu. Można umieścić w środku tabeli przez siebie, lub stać ją na tacę drewna lub metalu i otaczają go z bukietem kwiatów suszonych, świeże lub jedwabiu, lub kilka świec.

Antyczne Weathervane

Domy na wsi mają tendencję do antyczne pogody łopatek wylegiwanie się w stodole, poddasze, lub w obszarze składowania. Można oczyścić wiatrowskaz i umieść go w środku tabeli na ciekawy kawałek rozmowy. Często staromodny łopatki pogody może stać tylko na ich metali nieszlachetnych, ale jeśli twój jest na słupie, możesz wywiercić dziurę w bloku drewna i zabezpieczyć go z gorącego kleju.

Przydatny pojemnik centralny

Napełnić wiadro ocynkowane piękne, naturalne elementy ze stoczni, jak duża magnolia liści lub kwiatów hortensji. Możesz umieścić mokre kwiaciarni piany w dolnej części wiadro i trzymać Kwiaty świeże łodygi do niego; Ten wola utrzymywaæ im świeżych szukasz kilka dni. Kwiaty wyglądają wspaniały wyświetlane w antykami wygląd pojemników, takich jak stary konewka.