Jak do koszenia trawy Bermuda Krótki

Bermudy trawy mogą być wysokie alimenty, jeszcze nagradzanie trawnik. Najczęściej popełnianym błędem jest cięcie to trawa zbyt długo, który pozostawia patrząc Kudłaty. Kiedy wyciąć między 1/4 i 3/4 cale tej trawy odporne na suszę wygląda i wykonuje jego najlepsze. Można pociąć trawnik do 1-1/2 cali długości i nadal mają pojawić się dobrze utrzymane. Z prawej koszenia sprzęt możesz zrobić trawnik dobrze utrzymanych raj. Użyj zły sprzęt i nie śledzić właściwego utrzymania harmonogramu Bermudy trawy, a trawnik będzie cierpieć.

Instrukcje

•Jeżeli nie już w posiadaniu, zakup siedem ostrzem reel kosiarka z miejscowym sklepie ogród lub przechowywania sprzętu. Jeśli masz duży trawnik, kosiarki do trawy benzynowe będą idealne. Małych trawników można uciec z obsługi, typu push za. Jeśli jest to z budżetu, rotacyjne Kosiarki do trawy położony na wysokości 1-1 1/2 cala będzie działać.

•Pour benzyny w zbiorniku i wyboru oleju kosiarek. Upewnij się, że świecy zapłonowej jest czyste i skonsultować się z instrukcją aby zobaczyć, jeśli inne konserwacji powinny być zakończone przed rozpoczęciem kosiarki.

•Sprawdź wysokość kosiarki. Jeśli za pomocą kosiarka bębnowa, ustawić go na wysokości od 1/4 i 3/4 cali w zależności od wysokości żądanej trawnik. Jeśli za pomocą kosiarka rotacyjna, ustawić wysokości nie wyższej niż 1-1/2 cala do zapewnienia najlepiej wyglądający cięcia.

•Mow trawnik. To będą musiały być wykonane między jedną a trzy razy w tygodniu. Im wyżej położony jest kosiarka, już można przejść między koszenia. Starać się zapewnić, że nie więcej niż jedna trzecia trawa blade jest cięcie w danym momencie. Koszenie częstotliwości może się zmienić w zależności od warunków pogodowych, które mają wpływ tempa wzrostu trawy. Wycinki prasowe mogą być pozostawione na trawniku, jak nie przyczyniają się one do strzechy i przywrócić cennych składników odżywczych do gleby.

 cztery do sześciu tygodni podczas sezonu wegetacyjnego rozprzestrzeniają się wysokiej jakości nawozów zgodnie z zaleceniami producenta. Poszukaj nawozu, który ma wysoką zawartość azotu zachęcenie bujny, zielony wzrost twój Bermudy trawy.

•W okresy suszy, zobacz, że trawnik dostaje dodatkowe podlewania. Celem jest zapewnienie trawnik z 1 do 1-1/2 cala wody na tydzień. Środek tego przez gasił talerzyk na trawniku i zobacz ile zbiera się w nim od twój system zraszaczy.

Porady & ostrzeżenia

  • Dają trawnik duże ilości wody rzadko. Zachęca to do wzrostu korzeni głębokie i bardziej energiczne trawnik.
  • Jeśli to możliwe używać nawozów organicznych. Zwiększenie zawartości materii organicznej gleby i stanowią mniejsze ryzyko nagrać swój trawnik.
  • Napowietrzać trawnik corocznie, najlepiej jesienią, z rdzeniem aerator do zwiększenia tlenu do korzeni kontakt.
  • Zbyt dużo wody może prowadzić do owadów i chorób, takich jak Dolar patcha, plama brązowa i nicienie.
  • Za dużo nawozu może prowadzić do trawnika spalanie i ewentualnie umiera.