Wymagania instalacyjne dla generatorów rezerwowych

Wymagania instalacyjne dla generatorów rezerwowych

Instalacja do domu agregatu prądotwórczego zasilania jest doskonałym sposobem, aby zapewnić, że zawsze masz energii elektrycznej należy do zasilania domu w przypadku nagłych pogody, awarii zasilania lub ataku terrorystycznego. Istnieje wiele rodzajów generatorów rezerwowych, które można wybrać do zainstalowania, i istnieje wiele szczególnych wymagań dla instalacji domu agregatu prądotwórczego zasilania, które należy rozważyć przed rozpoczęciem prac. Należy pamiętać, że wszelkie prace elektryczne, być może muszą mieć zezwolenia lub inne dokumenty prawne z Twojej okolicy przed zainstalowaniem generatora gotowości.

Lokalizacja

Jednym z wymogów instalacji agregatu prądotwórczego zasilania jest wybranie odpowiedniej lokalizacji dla agregatu prądotwórczego zasilania. Większość całego domu rezerwowymi są dość duże i ciężkie. Musi być zainstalowany na płaskiej, równej powierzchni, który jest ustawiony aby umożliwić odpływ od podstawy generatora aby zapobiec rdzy lub korozji wody. Będziemy chcieli, aby zlokalizować podkładce generatora w pobliżu źródła paliwa dla generatora, czy to jest propan, gaz ziemny lub niektóre inne paliwa, tak że sanitarny w nie będzie chore.

Spalin

Innym ważnym czynnikiem podczas instalacji generatora gotowości jest aby upewnić się, że generator spalin jest tak daleko od obszarów potencjalnej przedostanie się do przestrzeni życia, jak to możliwe. Wszystkie paliwa kopalne tworzenie tlenku węgla, gdy są one spalone, a nie chcesz ten trujący gaz wchodzącego do domu poprzez luźne okno lub pieca rura ssąca, generator jest uruchomiona. Sprawdzić swoje lokalne kody aby zobaczyć, jak daleko spalin musi znajdować się od okna i innych potencjalnych obszarów, gdzie gazów może wchodzi do domu.

Switch transferu

Także trzeba będzie zainstalować przełącznik transferu między swoim domu obwodów elektrycznych i generatora. Zapobiegnie to backfeeding, który występuje, gdy generator mocy krwawi off do linii energetycznych i które mogą być niebezpieczne dla pracowników firmy moc próby przywrócenia zasilania. To również pozwala odłączyć zasilanie do generatora, gdy nie jest używany, więc, że układ elektryczny domu nie otrzymuje podwójne moc z generatora i przewody elektryczne od ulicy po przywróceniu zasilania.