Nie można uruchomić mój pilarkę Husqvarna

Nie można uruchomić mój pilarkę Husqvarna 350

Husqvarna sprawia, że pilarki łańcuchowe dla profesjonalnych lumberman i drwal i domów. Przez czas oferowane tańsze, lżejsza wersja o nazwie Husqvarna 350. To było zobaczył 18-calowe, które czasami nie chce się uruchomić, wspólnych dla wielu łańcuchowych problem.

Instrukcje

•Troubleshoot twój krnąbrny Husqvarna 350 jeden krok na raz. Zacznij od konsultacji instrukcja obsługi, która powinna przyjść z Piły. Jeśli trzeba, można zamówić z Husqvarna, sprzedawcy lub dostawcy. To da ci odpowiednie procedury startowej do upewnij się, że jesteś po odpowiednie kroki od początku.

•Consult Husqvarna Naprawa centrum. Husqvarna zawiera numer telefonu dla jego krajowego centrum tylko autoryzowany naprawy centra i nie do klientów i opinii publicznej. Jego Strona internetowa oferuje wykaz dystrybutorów lokalizacje i numery telefonów. W niektórych przypadkach, takich jak problemy z gaźnika sprzedawcy muszą zająć się problemem ze względu na Regulamin agencji ochrony środowiska.

•Użyj te kroki, opisany przez pracownika centrum naprawy Husqvarna, rozwiązywać swoje Husqvarna 350 począwszy od problemów. Upewnij się, że nie ma paliwa, z właściwego mieszanka benzyny i oleju dwustopniowa. Upewnij się, że to świeże--jeśli to było w Piła przez długi czas, to zrzucić i zastąpić świeżego paliwa. (Wziąć pod uwagę że utylizacja oleju stary przez umieszczenie go w samochodzie zbiornik gazu--ilość oleju nie wpłynie na twój silnik). Następnie upewnij się, że górny uchwyt, który blokuje łańcucha jest podciągnąć i upewnij się, że łańcuch porusza się swobodnie i nie jest wiążący.

• Wyciągnąć się dźwignię ssania, który ustawia również przepustnicy do wyjścia. Niektóre piły może mieć przycisk podkładu, która powinna zostać przesunięta parę razy. Jeśli Husqvarna 350 próbuje rozpocząć po kilka ściąga na wyjścia liny, wcisnąć choke i spróbuj ponownie.

•Sprawdź filtra powietrza i iskra wtyczki na Husqvarna 350. Jeśli filtr powietrza jest zacięty lub brudny, wyczyścić lub zastąpić go nową od Husqvarna lub części online dom. Można to sprawdzić poprzez próbuje uruchomić pilarkę bez filtra powietrza. Niektóre części domy oferty konserwacji zestawów, które zawierają filtr. Usunąć świecy czy jest zanieczyszczony lub zanieczyszczona. Jeśli to jest mokry, który może wskazywać na problem gaźnika, który wymaga profesjonalnej pomocy. Jeśli wtyczka jest sucha, ale zanieczyszczona, należy go zastąpić. Jeśli Husqvarna 350 nadal nie uruchamia się, zanieś go do naprawy.

Porady & ostrzeżenia

  • Być bardzo ostrożnym, pracy z Piły łańcuchowe, a drobne wpadki mogą być poważnym wypadkiem.