Jak zainstalować betonowe płytki na podłodze wilgotnej piwnicy

Jak zainstalować betonowe płytki na podłodze wilgotnej piwnicy

Nie domu chce zobaczyć goły beton i ponadto kupujący nie chce wilgotnych pomieszczeniach w domach, nawet w piwnicy, jak wilgoć może spowodować pleśni, która może prowadzić do problemów zdrowotnych. Dobrym rozwiązaniem do nagi, wilgotne posadzek betonowych w piwnicy jest płytka nad nimi. Będąc w stanie płytki podłogowe sobie pozwoli Ci zaoszczędzić duże ilości pieniędzy w nie zatrudniania wykonawcy dachówka.

Instrukcje

•Obróć obecnie uszczelniające i wyciąć go do odpowiedniej długości w ścianach nożyczkami. Powtórz ten proces, aż cała powierzchnia jest pokryta uszczelniania.

•Pour hydroizolacji farby do malowania zasobnika. Pomocą wałkiem grubą warstwę farby na uszczelnianie membraną. Obejmuje całe piętro i umożliwić farby do całkowitego wyschnięcia.

•Determine układ płytek i wybierz miejsce, aby rozpocząć. Kielnia wycięcie umożliwia równomierny zaprawy thin zestaw w tym obszarze, upewniając się, że nawet zrobić nacięcia. Rozpowszechniania cienki zestaw zaprawy z nawet nacięcia na odwrocie Płytka betonowa. Zestaw płytek w miejsce i naciśnij mocno, aby upewnić się, że zaprawy na kafelku obligacji do zaprawy na podłodze.

•Użyj poziom aby upewnić się, że na powierzchni betonowej dachówki jest poziom. Jeśli nie jest to poziom, używać rąk naciskać na płytki do regulacji levelness. Nigdy nie stosowanie podkładek lub innych obiektów, aby dostosować poziom płytek, ponieważ będzie to spowodować luki w moździerzu i ostatecznie doprowadzić do uszkodzenia płytki. Powtórzyć ten proces dla każdej płytki. Dystansowe między Każda dachówka do zapewnienia nawet linii grout całej swojej powierzchni. Aby upewnić się, że płytki prawidłowo wyrównane, przesunąć płytki z krawędzią prostą od czasu do czasu do wyprostować linie.

•Po twój dachówka osiąga ściany powierzchni podłogi, trzeba będzie wyciąć płytki do rozmiar do dopasowanie w przestrzeni. Miara miejsce dla każdej płytki ustawić i oznaczyć płytki z prawidłowe pomiary. Wykorzystanie mokrych płytki Piły do cięcia każdego płytki do rozmiaru i zestaw płytek w sposób opisany powyżej.