Moja zmywarka nie suche

Moja zmywarka nie suche

Zmywarka myje naczynia za pomocą podgrzewaną wodą z detergentem. Gdy odbywa się cykl prania, element grzejny w oparciu o wannie nagrzewa powietrze wewnętrzne, suszenia naczynia. Jeśli naczynia pozostają mokre, po zakończeniu cyklu, znaleźć i naprawić źródła problemu samemu i uniknąć opłaty za naprawy.

Spłukać pomocy/wspólne problemy

Jeśli naczynia nie są suszenie, użyj spłuczka. Spłuczka zapobiega wilgoci z budynku wewnątrz zmywarki. Dodać więcej spłuczka do dozownika, jeśli jest ono puste. Nigdy nie Przeciążenie zmywarki. To trzyma powietrze z swobodnie płynąć wokół Twojej kuchni, zapobiegając wysuszeniu niektórych potraw. Niektórych potraw, takich jak tworzywa sztucznego i naczynia teflonowe normalnie nie całkowicie suche podczas cyklu suszenia. Korzystać z podgrzewaną wodą cykl suszenia i nie powietrza suchego cyklu.

Termostat

Termostat jest odpowiedzialny za monitorowanie temperatury wody i cyklu suszenia. Jeśli termostat jest zepsuty, zmywarce nie suszyć naczynia mało lub w ogóle. Sprawdzić termostat uruchamiając najkrótszy cykl prania. Korzystać z najgorętszych temperatura mozliwe ustawienie. Niech zmywarka uruchomić poprzez cykl i Otwórz drzwi podczas cyklu suszenia. Jeśli wewnątrz zmywarki nie jest gorąco, termostat jest prawdopodobnie uszkodzony. Dostać pewien nowy jeden, ponieważ jest to trudne do naprawy tego składnika.

Element grzejny

Element grzejny rozgrzewa wnętrze wanny podczas suszenia cyklu. Ten element wygląda jak długą rurę, która biegnie wzdłuż dolnej części z hydromasażem. Zbadać z grzałką i zobacz czy jest uszkodzony czy wypali. Jeśli wygląda dobrze, odłącz zmywarki od gniazdka i usunąć panelu pod drzwi. Spójrz na końcówki i przyłącza. Jeśli którykolwiek z tych elementów są skorodowane, zastąpienia lub je wyczyścić. Test z grzałką z Multi miernik. Musi pojawić się czytanie od zera do nieskończoności. Jeśli nie, element nie działa prawidłowo. Kupić nowy element grzejny od sprzedawcy części zmywarka, ponieważ jest to trudne do naprawy tego składnika.

Suszarka sufitowa

Suszarka sufitowa przenosi ogrzane powietrze wokół naczyń, wspomaganie procesu suszenia. Nie wszystkie typy zmywarek mają fanem suszenia. Sprawdzić w instrukcji i zobacz, czy jest jeden zainstalowany w zmywarce. Wentylator można ubrudzić lub zużywają się w czasie. Usuń w panelu Główne dostęp i czyszczenia wentylatora, jeśli jest bardzo brudny. Jeśli to jest zardzewiałe się lub nie łatwo uruchomić, należy go zastąpić. ponieważ jest to trudne do naprawy suszenia wentylatora.