Jak do jazdy

Przekręcić kluczyk, naciśnij klawisz gazu i iść, prawo? Cóż jazda jest trochę bardziej skomplikowane niż to, szczególnie dla nowych lub niedoświadczonych kierowców. Przeczytaj ten podstawowy samouczek, jeśli ty potrzebować wobec odświeżyć swoje umiejętności, ale pamiętaj, aby nie brać tych umiejętności, na drodze chyba że masz ważne prawo jazdy.

Instrukcje

• Czy wstawić klucz w stacyjce i przekręcić w prawo do pozycji "Start", do momentu uruchomienia silnika. To nie raz, umożliwić ten klucz do slajdów do pozycji "On". Jadąc w ciemno lub złej pogody, włączyć dostęp do światła. Umieścić na pasy.

• Postawić nogę na pedał hamulca i zwolnić hamulec, jeśli jest. Z nogą wciąż na hamulec umieścić w samochodzie w biegu. Na normalnej, automatyczne przekazywanie kolumna "P" oznacza parku, "R", na odwrocie, "N" dla neutralnych i "D" lub "D1" do jazdy. Aby przejść do przodu, umieścić w samochodzie do "Jazdy"; Aby przejść do tyłu, umieścić w samochodzie w "Rewers."

• Połóż dłonie na kierownicy, jeden po każdej stronie. Wziąć nogę od pedału hamulca i przenieść go do przyspieszacza. Samochód może toczyć trochę nawet przed dajesz gazu, więc być przygotowani na to. Powoli przyspieszenia, aż dojdziesz do wygodne prędkości.

• Wchodź w zakręty i ostre krzywe powoli, około 15 lub 20 mil na godzinę. Sygnał z kolei sygnał co najmniej 100 metrów przed narożniki zwrotnym na skrzyżowaniach. Kolei kierownicy w ruchu kontrolowanym, na parze, jak szarpanie kierownicą może spowodować utratę kontroli nad samochodem.

• Hamulców stopniowo, gdy jest to możliwe. Oczywiście jeśli musisz przestać szybko, hamulec tak szybko, jak trzeba, ale powoli hamowania pozwoli na większy komfort jazdy. Rozpocząć hamowanie około 100 metrów od kolei, jeśli zamierzasz 50 mil na godzinę i około 50 metrów od hotelu, jeśli będzie 30 mil na godzinę. Począwszy od tych ogólnych wytycznych, się czuć na własne hamulce i jak szybko się zatrzymania.

• Przełącznik ścieżek przez pierwsze sprawdzenie swojej stronie i lusterek wstecznych na jasną drogę, a następnie sygnalizacji z kolei sygnał w odpowiednim kierunku. Następnie lekko skręcić kierownicę w kierunku, w którym chcesz się udać. Wyprostować koła raz po włączeniu pasów.

• Zaparkować samochód i wyłączyć silnik, po osiągnięciu swojego przeznaczenia. Do parku, hamulca samochód dość wolno w dół do około 5 lub 10 mil na godzinę, utrzymanie nogę na hamulcu, jak kierować samochodem na miejsce parkingowe. Przyjdź do całkowitego zatrzymania, a następnie zmiany samochodu na "Park", należy wyłączyć światła, jeśli są one na i przekręcić kluczyk do położenia "Off".

Porady & ostrzeżenia

  • Utrzymywać prędkość, aby w ciągu 5 mil na godzinę ograniczenia prędkości, aby uniknąć ruchu bilety.
  • Wyciągnąć z boku drogi i zatrzymać samochód podczas awaryjnego pojazdów podejście.
  • Nie dysk bez ubezpieczenia samochodowe lub istnieje ryzyko grzywny, kary pozbawienia wolności i utrata licencji.