Jak zainstalować Drut kolczasty

Jak zainstalować Drut kolczasty

Drut kolczasty rośnie szybko i robi dobrą robotę gospodarstwa u bydła. To jest łatwy do przenoszenia do niedostępnych miejscach i mogą być mocowane do drewna lub metalu. Obsługi Drut kolczasty wymaga ostrożności i bezpieczeństwa dobry sprzęt. To działa najlepiej, gdy zainstalowany pod napięciem, i może być bardzo niebezpieczne, jeśli zaskoczy będąc rozciągnięty. Prawidłowo zainstalowany jest trwałe i skuteczne jako bariera zwierząt gospodarskich lub znacznik za granicę.

Instrukcje

• Przy użyciu sprzętu geodezyjnego lub ciąg kompas, ustalenia linii ogrodzenia, gdzie zostanie zainstalowany. Jeśli to jest na granicy własności, upewnij się, że są ci nie ingerując Właściwość bliźniego twego. Zaznacz linię, z ciąg i stawki.

•Zainstalować ogrodzeniowych. Te powinny być umieszczone co najmniej 18 centymetrów pod ziemią. Jeśli Instalowanie drewnianych słupach, może przejść w najlepszym jeśli kończy się posty są wyostrzone do punktu. Otwory mogą być wykopany ręcznie za pomocą duży bar wrecking do rozpoczęcia dziury i rozpadu skał, a zatrudnianie koparka dziurę post usunąć brud. One powinny być prowadzone w mocno za pomocą maul duże stanowisko, a następnie klinowaty z skał i wszelkie miejsca zasypany brud. Metalowe słupy mogą być prowadzone bezpośrednio w ziemię.

•Brace posty rogu wewnątrz rogu, przy użyciu Polak, który sięga po przekątnej od górnej krawędzi słupka narożnego do dołu następny post. Dodatkowa klamra można również uruchomić z góry pierwszy post do góry po drugie. Jest to ważne, ponieważ po rogu otrzyma stres z dwóch kierunkach po zakończeniu ogrodzenia.

•Bezpieczny jedno pasmo drutu na dole pierwszego postu. Powodem, dla którego chcesz uruchomić na dole jest tak, że nie ciągnąć post jak wyciągniesz to pierwsza. Odcinkowe Drut do post na zewnątrz obszaru być ogrodzone--chyba Ci są ogrodzenia kóz, których przypadku mają różnego rodzaju drutu tak. Pozostaw dobre znacznik długi przewód na stronie od kierunku, w którym zaczynają swój bieg drutu. Wrap część całego posta, zszywanie go na inne strony, a następnie użycie szczypce lub przewodów owinąć drut wokół siebie, tworząc pewnego rodzaju pętla.

•Unroll przewód do trzeciego ogrodzenia post na zewnątrz obszaru być ogrodzony. Jeśli używasz noszach drutu lub inne urządzenie, zabezpieczyć go do tego postu i rozpocząć skręcanie drutu. Jeśli jesteś rozciąganie przewód przy użyciu Wrona zagrodzić, wystarczy ustawić swój bułka drut w dół przez numer po dwóch. Wróć do drugiego postu. Jeśli przewód jest mocno rozciągnięta, jest wszystko, co musisz zrobić, zszywanie go na stanowisko. Jeśli jesteś rozciąganie go z barem Wrona, hak barb z zębami na koniec zakrzywiony bar. Klamra krzywej przeciwko post i push stale i mocno na pasku, aż to jest mocno rozciągnięta, i barb jest tylko przeszłości środkowym punkcie post. Klamra paska Wrona z jednego biodra i jazdy w cięte na góry haczyka. Zrelaksować się w barze Wrona. Powtarzaj aż strand jest zainstalowany; następnie rozpocząć kolejny, wyższy na pasmo następnego, aż zakończeniu liczba kable wielodrutowe pożądane.

•Po Instalacja drutu na metalu posty, kroki są tak samo, chyba, że używasz metalowe ogrodzenie klipy do zabezpieczenia przewodów. Ten proces naprawdę idzie znacznie lepiej, jeśli masz jakiś drut nosze i druga osoba do pomocy przy instalacji.

Porady & ostrzeżenia

  • Zawsze używać grube skórzane rękawiczki przy obchodzeniu się z drutu kolczastego i zainstalować krótkie odcinki naraz, zapewnienie sobie jak idziesz, aby zapobiec urazom przystawek z powrotem.
  • Instalowanie Drut kolczasty jest łatwiejsze i bezpieczniejsze, jeśli masz partnera.
  • Drut kolczasty nie powinna służyć do ogrodzenia w konie. Jeśli one paniki, one mogą skaleczyć poważnie na chorągiewek.