Jaka jest różnica między tworzyw sztucznych idealna metalowe Intex baseny?

Jaka jest różnica między tworzyw sztucznych idealna metalowe Intex baseny?

Intex to firma, która produkuje baseny dmuchane, łóżka, łodzie i zabawki basen. Baseny są metalowe ramki i linii Easy Set. Oba są dostępne od 8 do 18 metrów szerokości z głębokości od 30 do 52 cale. Baseny, wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego PVC, są w stanie wytrzymać wielokrotne instalacja i demontaż do łatwego przechowywania w zimie.

Metalowy stelaż

Metalowy stelaż jest liniowej worek z zespołem, który biegnie wokół basenu o połowie się liniowej. Zespół posiada metalowe nogi między liniowej i zespół aby zachować stabilną strukturę. W górnej części liniowej ma kanały slajdów części metalowe do i kawałki połączyć T-stawy na każdym końcu. Stawów następnie podłączyć do nogi. To tworzy strukturę, która trzyma ściany. Przy basenie jest pełna wody, wody prasy nogi, aby przechowywać je w miejscu.

Łatwe ustawienie

Basen Intex Easy Set jest najszybszym i zburzyć. Basen ma nadmuchiwany pierścień w górnej, który trzyma wody wewnątrz. Największa różnica między metalowe ramki i Easy Set jest rzeczywiste liniowej. Easy Set czynnego krzywe liniowej basen jak to osiągnie nadmuchiwany pierścień oferuje mniej basen niż basen Metal Frame. Metalowa rama basen ściany są proste, ponieważ ramach biegnie przez liniowej.

Rama z drewna basen

Intex oferuje również powłoki drewna zainstalowany na standardowe basen Metal Frame, który daje puli atrakcyjny zewnętrzne. Ten zestaw zawiera ponumerowane panele, które na klatkę w celu utworzenia elewacji, która wygląda jak impregnowane drewno. Otwory są już wycięte na węże, i istnieje dodatkowe pole mniejsze, że domy pompy filtrującej. Ta powłoka sprawia wrażenie bardziej tradycyjne struktury stałej puli i wymaga nie narzędzi do zainstalowania.

Filtry i pompy

Intex filtry, pompy i systemy ze słoną wodą są wszystkie wymienne, bez względu na puli, która masz. Oczywiście, większy basen większy filtr i pompa będzie musiał być. Większość basenów Intex sprzedaje online lub w sklepach pochodzi z pompą, więc nabywca może zainstalować i używać tego samego dnia. Większych pomp z wyższych ocen galonów na godzinę można zmniejszyć ilość czasu, którą pompa musi uruchomić wobec czysty basen, co pozwala zaoszczędzić pieniądze.