Jak naprawić zardzewiałe ramki na starszych pojazdów

Jak naprawić zardzewiałe ramki na starszych pojazdów

Zardzewiałe rama jest powszechne w starszych pojazdach, a w takich dziedzinach jak północny wschód, gdzie stosowana jest sól na drogach w okresie zimowym. W wielu państwach zardzewiałe rama nie przejdzie kontroli państwa, zostawiając bezwartościowy pojazd. Zardzewiałe ramki może kosztować setki dolarów, aby naprawić w Twoim lokalnym warsztacie. Naprawa zardzewiałych ramkę można zrobić samemu z odrobiną wiedzy i ambicji. To będzie Ci zaoszczędzić pieniądze i dostać twój pojazd na drodze.

Instrukcje

Jak naprawić zardzewiałe ramki

• Czyszczenia zardzewiałych powierzchni. Używać twój młynek do czyszczenia zardzewiałych powierzchni do gołego metalu; zrobić to grind obszarze co najmniej dwa cale około wszelki roztrzaskać albo rdza otwór. Robi to pozostawi tyle czystego metalu spoiny patch w miejsce.

• Zrobić pewien łatka. Zmierz obszar gdzie potrzebny jest patch za pomocą miara krawiecka. Cięcia metalu patcha równoważne miernika do rozmiaru za pomocą swojej szlifierka z tnącym. Skoro to jest sporządzony, Grind od żadnych ostrych krawędzi. Pozostawi to czysty spawalne patch.

• Spoina patcha. Umieścić patcha na otwór albo roztrzaskać w ramce z jednej strony. Używać twój Spawacz mig i drugiej-sztyft spoiny poprawek w miejscu. Aby to zrobić, Włącz Spawacz mig i gazu przez obrót zaworu butli gazu lewo. Po zakończeniu punkt mig pistoletu stawu patcha i ramki i wycisnąć spust na około 5 sekund. Robi to odbędzie się patch do mety spawania.

• Wykończenie spoin patcha. Skoro ten łatka jest tack spawane w miejsce, użyj spawacza mig na zakończenie spoiny całego obwodu patcha. Robić to początek po przeciwnej stronie swój kurs spawania więc nie warp metalu. Wycisnąć spust na pistolet mig i powoli przeciągnij ją wzdłuż, pozostawiając właściwego kulki spoiny.

• Chronić gołego metalu. Kiedy jesteś gotowy spawania, będziemy chcieli, aby chronić gołego metalu z przyszłych korozji. Zrobić takie wykorzystanie może natrysku gumę podkładowa do pokrycia całego obszaru, który pierwotnie oczyszczone z twój szlifierka, łącznie z patcha. Gratulacje na naprawa zardzewiałych ramki.