Jak zmienić koło stadniny na Subaru WRX

Szpilki koła można nosić w dół z powodu wielu przyczyn: niewłaściwie dokręcone orzechy lug, brud i drogi soli w wątki, lub może osłabić czasem z powtarzających się i kurczenia. Podczas noszenia w dół, będzie nie chwytają stadniny poprawnie, i uchwyty bezpiecznie nie można dołączyć koła w pojeździe. Istotną częścią pojazdu, koła, które mogą być zastąpione stadniny, łatwo i niedrogo.

Instrukcje

• Jack się WRX i umieścić ją na trybunach Jacka. Klin koła na przeciwległym końcu samochodu. Jeśli wymiana sworznia w jednym z kół tylnych, odłączyć hamulca. Usunąć koła.

• Wyjąć zacisk hamulcowy. Zawiesić zacisk na oś lub miejsce pomocy pod spodem to tak, że Przewód hamulcowy nie jest pod wpływem stresu. Usunąć wirnika. Jeśli wirnik nie ściągnął ręcznie, gwint 8 mm x 1,25 śruby do każdej z dwóch otworów w pobliżu środka wirnika do pchania wirnika z piasty. Jeśli zastąpienie Śruba koła na jednym z kół tylnych, usunąć pięć śrub, które posiadają pierścień czujnika ABS na wspornik i przesunąć pierścień z drogi. Usunąć śrubę na czujnik ABS, a następnie przenieść czujnik z drogi.

• Wyglądają za piasta. Linii Śruba koła, który musi zostać usunięty z otwartej przestrzeni za piasta.

• Hit stadniny z martwych cios młotem zmusić go. Szpilki koła odbywają się przyklejaæ nalepek na p¬ycie przez pasowanie więc jedno silne uderzenie młota powinien wystarczyć. Stukanie na sworzniu nie zmusi go z piasty.

• Wstaw nowy Śruba koła. Wciskam w stadninie w z tyłu koncentratora ręcznie.

• Układaj klocki dystansowe na sworzeń i miejsce Śruba koła z końcem przekładkami. Dokręcić śrubę z ½-calowy dysk klucz. Dokręcanie śruby będzie ciągnąć Śruba koła za pośrednictwem koncentratora. W dalszym ciągu Dokręcić śrubę aż do stadniny siedzi mocno w piaście. Wizualnie zweryfikować, że Sworzeń jest siedzi porównując go do innych stadninach; tam powinno być nie splajnów widoczne patrząc z tyłu koncentratora.

• Usunąć śrubę koła i przekładek. Zainstaluj ponownie wirnika, zacisk i koła przy użyciu specyfikacji momentami.