Jak przygotować klej do płytek ceramicznych

Jak przygotować klej do płytek ceramicznych

Prawidłowo przygotowany klej jest jednym z najbardziej podstawowych i jeszcze ważne części praca dachówka. Niewłaściwe mieszaniny wody i kleju powoduje płytki, które nie przylegają do ścian, liczniki, podłogi lub innych powierzchni. Klej do płytek ceramicznych jest również nazywany zaprawy i przyjechał w proszek, który można mieszać się lub wstępnie mieszane wanny. Jeśli przygotowujesz mieszanki dachówka, upewnij się, to jest dokładnie mieszana i że jest właściwą konsystencję.

Instrukcje

•Pour 2 cale wody do dolnej części 5-galon wiadro.

•Umieść na maskę przeciwpyłową lub respiratora i otworzyć torbę dachówka Proszek termoprzylepny w aplikatorze. Wlać około dwa do trzech razy ilość proszku jak ma wody.

•Włożyć mieszadła farby lub rękę kielnia do kibla i rozpocząć mieszając mieszaniny delikatnie, aż wszystko w proszku jest wchłaniany i całą mieszaninę pojawia się mokra.

•Włożyć zajęcia wiosła na wiertła i Wstaw wiosło do kibla. Zestaw wierteł do najniższej prędkości i nacisnąć spust na wiertło rozpocząć mieszanie kleju płytki bardziej dokładnie. Nadal, dopóki nie istnieją żadne guzki w mieszaninie.

•Zamień off wiertła i zebrać trochę kleju na wiosła do zbadania spójności. Klej powinien wyglądać jak masło orzechowe, gdy miesza się prawidłowo. Jeśli rozwiązanie to zbyt wodnisty, dodać więcej proszku. Jeśli jest zbyt gruby, dodać więcej wody. Remix rozwiązanie z wiosłem.

•Automatycznie klej do siedzieć spokojnie na 10 minut, a następnie wymieszać po raz ostatni z wiosłem.