Jak wyciąć i zainstalować powięzi deski

Powięzi deska jest dołączony do domu za rynien. Znajduje się tuż pod dachem i instaluje bezpośrednio na legary. Powięzi Zarząd będzie różnić się wielkością, ale często składa się z 1 przez 8 kawałka drewna. Podobne do instalacji innego rodzaju deska, powięzi będą musiały być cięte na wymiar pasowały. Instalowanie powięzi jest nie różni się od instalacji innego rodzaju zarządu i może być wypełniona przez wszelkie właścicielem domu do wynajęcia.

Instrukcje

•Climb górę drabiny i zmierzyć szerokość od okapu dachu do dolnej części belki stropowe. Jest to obszar, gdzie zostanie zainstalowany powięzi. Zapis pomiaru. Przeniesienie tego pomiaru kawałka zarządu powięzi i zaznacz ołówkiem odpowiednie miejsce cięcia.

• Ustaw Rada powięzi na powierzchni płaskich i stały. Linii znaku na pokładzie z ostrza piły tarczowej. Włączyć piła i wyrównać Przewodnik ostrze wzdłuż znaku. Cięte prosto wzdłuż linii znak dół planszy powięzi i zgrać go do odpowiedniej szerokości.

• Linii do powięzi deska na pierwszej stronie domu i trzymać go w miejscu. Włóż dwie zewnętrzne wkręty do drewna z wiertarka do każdej listwy. Wiertła jedna śruba przez góry zarządu powięzi i do belek, a inne przez dół planszy powięzi i do belek.

• Przenieœ w dół do najbliższych belek i zainstalować dwie śruby przez Zarząd powięzi i do belek. Nadal w dół pierwszy kawałek powięzi w ten sam sposób. Cięte i zainstalować drugi kawałek powięzi podobnie jak pierwszy i Przenieś w dół każdej strony domu, aż wszystkie powięzi jest zainstalowany. Cięcie płyt rozmiar zarówno szerokość i pasuje na końcu każdej strony domu.

Porady & ostrzeżenia

  • Bądź ostrożny podczas pracy na drabinie. Upewnij się, że to jest na stabilnej ziemi w użyciu.
  • Zawsze nosić okulary ochronne podczas pracy z Piły. To będzie chronić Twoje oczy przed pływające kawałki gruzu i drewna.