Jak usunąć klej do płytek ceramicznych suszonych z wanny akrylowe

Jak usunąć klej do płytek ceramicznych suszonych z wanny akrylowe

Klej do płytek ceramicznych jest silna substancja składa się z wody i moździerz, który jest przeznaczony do przechowywania płytek na powierzchni pionowej lub poziomej. Klej do płytek ceramicznych jest przeznaczony do ostatniego, od wielu lat i tym samym mogą być trudne do usunięcia. Usunięcie klej do płytek ceramicznych z wanny akrylowe powierzchni może być nawet większym wyzwaniem, ponieważ akrylowe mogą zostać uszkodzone przez ostre przedmioty. Najlepszym sposobem, aby usunąć klej do płytek ceramicznych z akrylu jest użycie rozpuszczalnika do zmiękczenia kleju.

Instrukcje

•Umieść na rękawice i środki ochrony oczu do ochrony przed możliwe plamy od rozpuszczalnika.

• Nakładać cienką warstwą denaturatu na klej do płytek ceramicznych za pomocą szmata. Nie pozwalają denaturatem, aby siedzieć na innych obszarach akrylowe wanny. Wytrzeć nadmiar alkoholu szmatką.

•Automatycznie denaturatem, aby siedzieć na klej do złagodzenia. Przetestować klej do płytek ceramicznych co kilka minut przez dotknięcie go z szpachlą. Gdy klej jest na tyle elastyczne, że można wstawić szpachlą pod nim, to jest gotowy do usunięcia.

•Umieścić Kit nóż na skraju klej do płytek ceramicznych i delikatnie wcisnąć go pod klej go usunąć. Zeskrobać tyle klej do płytek ceramicznych możliwie bez zarysowań akrylowe wanny.

•Nałóż kolejną cienką warstwą denaturatu do wszelkich pozostałych klej i czekać na dodatkowe pięć minut. Użyć gąbki Płuczka do delikatnie oczyścić z plam kleju za pomocą okrężnymi ruchami.

Porady & ostrzeżenia

  • Możesz również zastąpić benzyna lakowa dla denaturatu. Benzyna lakowa i denaturatu są dostępne w sekcji sprzątanie sklepów dla majsterkowiczów.