Jak zdobyć górę TV

Zestawy telewizyjne mogą być większych zakupów domowych. Zestaw telewizji jest także delikatne kawałek elektroniki. Czy przeniesienie telewizor w pomieszczeniu na piętrze w domu, lub w górę po schodach na drugim piętrze, jest ważne, aby zachować ostrożność i chronić ekran telewizyjny.

Instrukcje

•Gather materiały do pakowania. Jeśli masz telewizji oryginalnego opakowania, z nich korzystać. Jeśli nie, znaleźć jakieś opakowanie folia bąbelkowa do ochrony ekranu telewizora. Paczka telewizji w oryginalne pudełko, lub pokrycie ekranu telewizyjnego i powrót z bubble wrap.

•Measure klatki schodowej i telewizji ustawić aby upewnić się, że masz wystarczająco dużo miejsca, zarówno na schodach, jak i od sufitu do schodów przed podnoszenia telewizji. Pomaga to uniknąć, zdając sobie sprawę, że trzeba zrobić specjalny manewr halfway do klatki schodowej. Jeśli przestrzeń jest problem, upewnij się zachować telewizora pionowej podczas przenoszenia go.

• SprawdŸ, czy wszystkie przewody i bezpańskie urządzenia są z drogi więc nie podróż na ich przewożenia w telewizji.

• Znajdź znajomego lub pomocnik do przewozu jednej stronie telewizji. Kucać i odbioru telewizji, z osobą, na obu końcach. Powoli nosić telewizor po schodach.

Porady & ostrzeżenia

  • Podczas podnoszenia dużych obiektów takich jak telewizor, należy podnieść z kolanami, a nie pochylił i podnoszenia z powrotem. Stawianie zbyt dużo wagi na plecach może spowodować szkody.