Braun nie można uruchomić czystsze

Wiele golarek produkowane przez firmę Braun obejmuje automatyczne czystsze, że będzie czyszczenia, smarowania i naładować golarka u pewien dzienny podstawa. Opatentowany system czyszczenia, zwany Clean & Renew System, znajduje się w spółki serii 7 do golenia i kilka innych golarek również. Podczas automatycznego czyszczenia powinien działać dobrze, jeśli właściwie naładowana i utrzymywane, może być konieczne kilka innych kroków rozwiązywania problemów jeśli nie można uruchomić czystsze.

Instrukcje

•Podłącz czyszczenia jednostki do pracy moc zasilania wylot; przewód zasilający musi być bezpiecznie podłączone do podstawy czyszczenia urządzenia. Przycisk zasilania powinno być "Na" lub odkurzacza nie będzie działać.

• Naciśnij przycisk windy na przedniej części czystsze, aby otworzyć komory czyszczenia. Wyciągnij kasetę czyszczącą do sprawdzenia usunąć pokrywę z kasety. Cleaner nie rozpocznie się, jeśli pokrywa jest nadal.

• Przeprowadź wewnątrz komory czyszczenia sprawdzić, że ma odpowiedniego płynu w kasety czyszczącej. Wymienić płyn jeśli niskie lub pusty.

• Ustaw kasetę czyszczącą z powrotem do czyszczenia urządzenia i zamknij komor **. Naciśnij przycisk "Rozpocznij czyszczenie" na froncie jednostki sprzątania, czyszczenia urządzenia nie rozpocznie się chyba przez wciśnięcie przycisku start.

• Skontaktuj autoryzowanym centrum serwisowym Braun jeśli poprzednie kroki nie umożliwiają rozwiązania problemu.