Jak zrobić łuk Willow Garden

Jak zrobić łuk Willow Garden

Istnieje ponad 400 różnych rodzajów drzew wierzby (Salix). Praktycznie każdy rodzaj wierzba może służyć do konstruowania ogród arch. Kręcone i wykrzywioną odmiany mają niezwykły wzrost cechy, które atrakcyjniejszy ogród projektu arch. Jest dość tani dodać wierzby łuk ogrodowy do domu krajobraz. Jeśli masz dostęp do niektórych drzew dobrych wielkości wierzby, metoda jest dość proste. Można użyć deseniu--lub zmodyfikować jeden wobec petycja twój własny cel projekt--aby utworzyć gotowy łuk, który jest atrakcyjny i funkcjonalny.

Instrukcje

Gałęzie drzewa wierzby •kawalki dwóch do 16 metrów długości. Wybierz opcję gałęzie o średnicy od 1-1/2 do 2 cali.

•Lay dwa świeżo ścięte gałązki wierzby wąskich stronach razem tak, że zbiegają się one przez 2 stóp. Owijarki ciężkich kwiatowy wokół oddziałów 6 cali od końców i co 6 cali w pomiędzy. Twist kabel mocno tak, że gałęzie są prawidłowo podłączone.

•Kształt oddziałów do łuku. Zmierz odległość między dnem oddziałów, które tworzą łuk.

•Determine miejscu wznieść swój łuk. Funt 24-calowy stawki metalu do ziemi, za pomocą młotek gumowy. Miejsce stawki 4 metrów od siebie. Zostawić 12 cali stawki narażone powyżej gleby.

•Podstawa wierzby łuk i mocno drut podstawy oddziałów do stawki metalu. Utrzymania oddziałów około cal powyżej gleby aby zapobiec wierzby zakorzenienia w glebie.

•Powtórz kroki tworząc dodatkowe łuki. Splot i drutu dodatkowe kawałki gałązek wierzby między łukami dodano wsparcie.