O mocy podkładka mydło na bocznicy

Korzystanie z podkładką moc jest łatwy i skuteczny sposób do czyszczenia domu na bocznicy w pewien pojedynczy popołudnie. Istnieje szeroki wybór mydeł przeznaczonych specjalnie do myjki ciśnieniowe. Ponieważ te maszyny mogą być również wykorzystywane do czyszczenia samochodów, ogrodzenia, a nawet beton, ważne jest, aby wybrać mydła, które jest opracowany specjalnie dla bocznicy. W zależności od projektu istnieje wiele czynników, aby wziąć pod uwagę przed rozpoczęciem soaping. Po tych prostych wskazówek można wybrać mydło pralka moc, która spełni Twoje potrzeby.

Funkcja

Przed wybraniem mydła, upewnij się, że masz prawo moc podkładkę do pracy. Pracy jak czyszczenie swój bocznicy nie trzeba więcej niż 1300-1600 psi. Jeśli masz drewniane bocznica, zredukować ich liczbę do około 800-1000 psi. Tam są podkładki elektryczne i napędzanych gazem. Te są opisane szczegółowo później, ale albo będzie odpowiednie dla danego zadania. Myjki mogą być używane na metalu, winylu i drewniane bocznica, ale nie powinien być stosowany na stiuk lub płyt pilśniowych.

Typy

Przy wyborze czystsze, należy uważnie przeczytać etykietę. Większość powie, że one przeciąć kurzu i brudu, ale jeśli masz zauważalny problem z grzybów i pleśni, będziemy chcieli, aby formuła, która wspomina o tym specjalnie. Konsumenci coraz bardziej przyjazne dla środowiska, można również znaleźć większą ilością informacji na temat korzyści dla środowiska naturalnego produktu. Producentów, takich jak Simple Green zapewnić władza podkładka siding czystsze, że jest biodegradowalny i nie toksyczny zwierzęta, rośliny i dzieci. Jeśli nie używasz czystsze nietoksyczne, pamiętaj, aby pokryć wszelkie rośliny wokół podstawy domu, które są w niebezpieczeństwie moczenia się czystsze.

Proces

Gdy jesteś gotowy, aby oczyścić swój bocznicy, pierwszym krokiem jest mydło to za pomocą ustawienia niskiego ciśnienia na twój władza podkładka. Jak są stosowanie mydła, praca od dołu. Następnie wypłukać z góry w dół. Unikać drzwi i okien i spray w dół strony. Jeśli masz jakieś trudne formy lub plamy pleśni, może trzeba umyć te ręcznie z bleach rozwiązanie. Uniknąć wybuchowych uporczywe plamy na nadmierną ilość czasu. Niektórzy właściciele domów regularnie dodać wybielacz do ich zasilania pralka detergentu. Może to być bardzo niebezpieczne, jak to dużo wybielacza mogą uszkodzić twój traw i innych roślin jak to dostał się do wód gruntowych. Miejscu czyszczenia ręcznie jest bezpieczniejsza Metoda.

Względy

Istnieją dwa rodzaje myjki: elektryczne i gazowe. Jeśli używasz podkładka energii elektrycznej, będziesz prawdopodobnie w kontaktach z wewnętrznego zbiornika. Jeśli masz podkładkę zasilania gazem, może po prostu trzeba umieścić syfon do odkurzacza. Zawsze Sprawdź instrukcje pralka moc i sprzątanie rozwiązanie aby upewnić się, że dopasowanie zgodny. Najbardziej czyszczących przyjść w postaci płynnej. Jednak niektóre środki czyszczące są dostępne w opakowaniach poręczne plastikowe mydło. Te pakiety są wygodne przy użyciu elektryczny model, który pozwoli Ci po prostu upuścić je w zbiorniku detergentu. Jeśli używasz model gazu, trzeba będzie duże wiadro do rozpuszczenia pakiety przed dodaniem syfon.

Ostrzeżenie

Czyszczenie bocznica z myjki ciśnieniowej jest tak dużo łatwiejsze niż robi to ręcznie, że może czuć się jak to zadanie jest bardzo proste. Jednak jest to niezwykle ważne nie rzucić ostrożność do wiatru. Z bliska myjki ciśnieniowej można oderwać ciało. Jeśli masz zwierzęta lub dzieci, Najlepsza Metoda bezpieczeństwa jest aby każdy wewnątrz podczas pracy. Również należy być ostrożnym z prądem zagrożeń takich jak przewody elektryczne zasilające twój licznik. Wreszcie zachować dobrą odległość między zasilania pralka i bocznicy. Pralka moc z bliska pasek kończyć od twój bocznicy.