Jak usunąć klej do płytek ceramicznych VCT

VCT lub winylu klej do płytek ceramicznych skład jest stosowana zwykle w cienką warstwą do subflooring. Ten klej można usunąć za pomocą narzędzia i klej/lany zmiękczania produktów. Ponieważ będziesz prawdopodobnie robił to pomieszczeniu, należy pamiętać, że niski dymić, przyjazne produkty są bezpieczniejsze w użyciu niż na bazie rozpuszczalników do usuwania. Znajdziesz te i wszystkie narzędzia, które musisz w prawie każdym sklepie domu poprawy.Ten projekt będzie trwał co najmniej godzinę, aby zakończyć. Wiele z tego czasu, jednak, zostanie wydane czeka usuwanie produktu do pracy na klej.

Instrukcje

• Przygotowaç odpowiednie obszaru poprzez usunięcie zbędnych narzędzi i otwarcie okna wentylacyjne. Umieścić na okulary ochronne i rękawice gumowe i otworzyć pojemnik do usuwania kleju.

•Pour do usuwania na kleju i Rozprowadzić równomiernie z miotłą lub gąbka mopa. Jeśli klej jest na ścianie, rozprzestrzenił się do usuwania z czystym pędzlem. Daje to pół godziny do kilku godzin - w zależności od produktu--mięknąć kleju.

(Za pomocą metalowych lub plastikowych szpachlą) zeskrobać •delikatnie zmiękczona VCT klej z subflooring lub ściany i z jednej strony do usunięcia. Jeśli klej został zastosowany do drewna, należy bardzo uważać, aby nie oderwać go--zachować szpachlą pod kątem nieco do tego uniknąć.

•MOP podłogę dobrze z wody, aby oczyścić do usuwania kleju. Wskazówek na etykiety samoprzylepne do usuwania--niektóre mogą wymagać czegoś innego niż woda.

Porady & ostrzeżenia

  • Jeśli powierzchnia czuje się lepki, po wyschnięciu, mogą być jakieś resztki kleju po lewej. Nanieść niewielką ilość Remover do obszaru ponownie, poczekaj chwilę i wycierać go dobrze. Otwarte okna wentylacyjne tak długo, jak każdy opary są obecne; nawet przyjazne produkty mogą mieć silne zapachy. Jeśli masz bardzo mały obszar do pracy, gotowania lub bardzo ciepłej wody może być wystarczające, aby zmiękczyć kleju (należy uważać, aby nie poparzyć). Jeśli Gotowanie wody nie działa, spróbuj klej do usuwania.
  • Przed rozpoczęciem podłogi usuwania lub usuwanie kleju, mają płytki przetestowane pod kątem azbest - zwłaszcza jeśli w domu jest starszy domu. Opary z niektórych zmywacze--zwłaszcza na bazie rozpuszczalników do usuwania--są bardzo łatwopalne.