Rodzaje roślin kwiatowych ananas

Ananas jest członkiem rodziny nomów, często uprawiana w ogrodach kontener w Stanach Zjednoczonych. Ogród bromeliowatych kolei center przed ustawienie kwiaty różowe lub czerwone. Toczenie kolor przyciąga owady, które zapylają rośliny. Kolor nie jest kwiat, ale jest bract lub zmodyfikowanych liści. Czterech głównych odmian roślin ananas są wspólne, zgodnie z Purdue University.

Gładkie Cayenne

Gładkie Cayenne kwitnie ananas ma strukturę liść gładki. To nie jest tak kłujące jak inne odmiany i uprawia się prawie wyłącznie do produkcji ananasów na Hawajach, raporty na stronie Uniwersytetu hawajskiego. Odmiana ta jest chorobą i nie statku, a także jadalne owoce, ale jest idealnym miejscem na owoce konserwowane. Stronie internetowej University of Georgia zauważa, że kolibry są naturalne zapylaczy roślin, ananas.

Czerwony hiszpański

Czerwony hiszpański jest popularny w Meksyku, Indii Zachodnich i Wenezueli i stanowi 85 procent handlowych sadzenia w Puerto Rico, według strony internetowej Purdue University. Czerwone owoce hiszpański jest mniejszy niż gładkie Cayenne. Każdy z sześciokątnym oczy produkuje kwiat. Pojedyncze kwiaty są tylko cala długości i purpurowy czerwony kolor.

Abacaxi

Abacaxi odmian są pernambuco i eleuthera, i ten ananas rośnie dobrze w Brazylii, Bahamów i na Florydzie. Ten ananas kwitnienia ma niebiesko zielone liście i pąki mają fioletowy odcień. Ta odmiana ananasa nie statek dobrze i nie jest poważnym kandydatem w międzynarodowym rynku żywności. Abacaxi ma estetyki jako roślina kwitnienie i pachnące.

Królowa

Królowa Wiktoria i głowa są odmiany królowej uprawiane dla owoców i kwiatów w Ghanie i Wietnamu, omówionego w biuletynie z University of Hawaii. Odmiana ta rośnie również w Australii, Południowej Afryki i na Filipinach. Królowa jest więcej choroby odporne i zimno odporna niż gładkie Cayenne i jest karłem, zwarty szereg ananasa.