Jak rozwiązywać problemy z FIM70 szef Franklin

FIM70 szef Franklin jest komercyjnych lodu automatyczny ekspres. FIM70 jest zdolne do podejmowania maksymalnie 65 kg. lodu dziennie; jako takie mogą być używane w firmy lub gospodarstwa domowego. Spływa prąd z gniazdka ściennego i pojemnik przechowywanie, która posiada 24 kg. lodu. Maszyna zatrzymuje, Dokonywanie lody, kiedy pojemnik jest pełny, a następnie rozpoczyna się ponownie, gdy lód jest usuwany. Rozwiązywanie problemów, które będzie utrzymywać twój szef Franklin FIM70 lodu ekspres pracuje bez przerwy.

Instrukcje

•Sprawdź, który jest podłączony do lodu, zapewnienia, że przełącznik zasilania jest "na" i upewnić się, że nie przepalony bezpiecznik lub zasilacza. Wymień bezpiecznik, jeśli to konieczne, lub Resetowanie wyłącznika. Usunąć lód jeśli czujnik "pełne lodu" wydaje się zablokowany.

•Włożyć moc, jeśli została przerwana i usunięcia wszelkich przeszkód sprzed rastry wentylacji jeśli maszyna zatrzymuje się nagle w Dokonywanie lodu.

•Attach urządzenie zmiękczania wody z przodu wlotu wody zaworu Jeśli zauważysz skali tworząc w środku maszyny dużo.

•Włącz dostaw dotknij wody, jeśli jest wyłączony, lub ponownie linii zaopatrzenia w wodę prawidłowo, jeśli ma stać się wyparł, jeśli woda nie karmić w po uruchomieniu ekspres ice.