Jak dachówka górnej części tabeli odkryty

A nie tylko przy użyciu dowolnej tabeli odkryty, że ktoś może kupić, można utworzyć tabelę naprawdę oryginalny przez dachówka góry go ręcznie. Dachówka, górnej części tabeli będzie nie tylko pozwala ożywić starodawny stół, upoważnia on również możesz stworzyć dokładne wzory i desenie, które lubisz. Masz wszystko zdecydować: czy płytki powinny być antykami wygląd lub nowoczesny, czy płytki powinny być maszyna lub ręcznie malowane i czy projekt powinien być prosty lub ozdobny. Znajdziesz również, że dachówka stole jest orzeźwiająco prosty proces.

Instrukcje

•Measure góry wpuszczone zewnątrz tabeli. Zapisz wymiary. Przejdź do sklepu z dostawa do domu i dostać kawałek zarządu Masonite, który pasuje do tych wymiarów.

•Nałóż herb klej poliwinylowy do przodu i tyłu deski. Zarząd zapobiegnie pochłania wszystkie klej do płytek ceramicznych. Zestaw deska w bazie w tabeli. Umożliwić klej wyschnie.

•Arrange płytek wzór lub projekt swojego wyboru. Można użyć płytki kształt, rozmiar lub styl. Po znalezieniu wzoru lub wzoru, który chcesz, windy Każda dachówka jeden naraz, przejście od środka, a umieszczenie pięciu dabs ceramiczne klej na każdą płytkę---pewien lekko uderzać w każdym rogu i jeden w centrum.

•Umieścić płaskiej płyty o takich samych wymiarach jak Tabliczka na wszystkie płytki. Przytłaczać deska z wag, książek telefonicznych, cegieł, kamieni lub cokolwiek masz dostępne. Usunąć wagi i deski po 24 godzinach.

•Work Zaprawa do wszelkie przestrzenie między płytkami, przy użyciu starej szczoteczki do zębów lub zaczynu gąbka do pracy to w szczelinach. Wytrzeć nadmiar zaprawy z wilgotną gąbką i gumowej skrobaczki. Umożliwić zaczynu do pełni zestaw do 48 godzin.

Porady & ostrzeżenia

  • Nie pozostawiaj kafelkami tabeli poza w deszczu lub śniegu.