Wskazówki bezpieczeństwa dla lodu idealna usuwania śniegu

Wskazówki bezpieczeństwa dla lodu idealna usuwania śniegu

O 118,000 ludzie są traktowane do odśnieżania urazów każdego roku, według amerykańskich konsumentów produktów bezpieczeństwa Komisji. Wiele z tych urazów można uniknąć stosując się do praktycznych lodu i wskazówki bezpieczeństwa usuwania śniegu. Wyboru można dokonać podczas usuwania śniegu i lodu mogą mieć bezpośredni wpływ na resztę swojego życia. Złamane kości, rozdarty mięśni i więzadeł skręcone można wziąć rok, aby uzdrawiać. Nawet po ich już wyleczone, negatywnych skutków ubocznych może znosić. Należy wziąć pod uwagę te możliwości, gdy burza śnieżna wieje w Twoim mieście.

Warm-up rozciągania

Zanim staniesz stóp poza, rozciągnąć mięśnie. Rozciąganie mięśni może pomóc uniknąć skurcze mięśni poprzez krew płynącą. Marsz w miejscu przez kilka minut dostać swoje serce pompuje. To ćwiczenia aerobowe zwiększa krążenie krwi w całym organizmie. Będziesz bardziej czujny i zwinny. Wyciagnac głównych mięśni, które będziesz używać do usuwania lodu i śniegu. Rozciąganie nóg, ramion, brzucha, mięśnie ramion i pleców.

Odpowiedni strój

Noś ubrania dostosowane do warunków pogodowych odkryty. Uniknąć będzie na zewnątrz jeśli temperatury są poniżej zera stopni. Jeśli wieje wiatr, windchill kulisy posyłać że temperatura gwałtownie spadają. Odmrożenia mogą pojawić się na skórze narażone na elementy. Nosić odzież, specjalnie zaprojektowany, aby zachować ciepło i sucho. Zimowe buty z trakcji przeznaczone do chodzenia po śniegu i lodzie pomoże utrzymać się na nogach, zimowe Rękawiczki chronią palce od zimna, podczas gdy. Nosić okulary przeciwsłoneczne, aby pomóc lepiej widzieć w oślepiające, biały śnieg. Warstwy ubrania do zwiększenia izolacji i nosić kurtkę z kapturem.

Nawodnienie

Pić dużo wody przed pozycją poza. Unikaj palenia i kofeiną napojów, ponieważ tytoń constricts naczyń krwionośnych i kofeina zwiększa częstość akcji serca. Kofeina również constricts naczyń krwionośnych. Usuwanie śniegu i lodu jest o wiele trudniejsze, gdy to, co dzieje się wewnątrz ciała działa przeciwko Tobie. Może nie czuć się jak woda pitna podczas zimnej pogody, ale wilgoć w powietrzu jest mniejsza, gdy temperatura pozostanie poniżej zera. Wypełnić termosie z wody i zabrać go na zewnątrz ze sobą.

Chodzenie na śniegu i lodzie

Trzymać się barierki idąc w dół lub w górę schodami. Czarny lód może być trudne, aby zobaczyć, ale może on tworzyć na pokłady, tarasy, podjazdy, schody. Poszerzyć swoje stanowisko, aby pomóc bilansu masy ciała na śliskich nawierzchniach. Jeśli to jest po prostu zbyt śliskie, zastosowanie chlorku magnezu, aby pomóc stopić lód. Czy to przed przystąpieniem do łopata lub cios śnieg śniegu. Zawsze należy przestrzegać wszelkich lodu topnienia aplikacji i bezpieczeństwa etykiety produktu przed ich użyciem. Niektóre mogą uszkodzić powierzchnie i zabić rośliny i zwierzęta. Wykres punktowy jakieś śmieci kitty zapewnienie lepszej trakcji na śniegu i lodzie.

Usuwanie śniegu

Zachować ostrze łopaty na ziemi podczas pchania śniegu. Usuwanie śniegu, gdy gromadzi się do 2 cali. To jest łatwiejsze do usunięcia 2 centymetrów śniegu 10 razy niż to usunąć jeden raz 10 centymetrów śniegu. Wyciąg z nogami, kiedy łopatą i uniknąć skręcania z dolnej części pleców. Jeśli używasz snowblower, zachować swoje ręce i nogi od ruchomych części cały czas, nigdy nie usunąć tarcze lub strażników i wyłączyć silnik Jeśli dmuchawa do śniegu nigdy sie zacina. Tylko czyste to się, kiedy silnik jest wyłączony. Zawsze zachować linię dobrej widoczności i nigdy nie zostawiaj Dmuchawa działa bez nadzoru.