Jak naprawić ściany tynki gipsowe

Stary styl gipsowe ściany nie trwać wiecznie, i ostatecznie będzie miał do czynienia nie tylko z pęknięcia włoskowate i małe otwory, ale całe obszary luźnego tynku. Większe naprawy mogą być poprawione w z sheetrock, taśmy i wspólnego związku. Nie jest to, że trudne niektóre podstawowe materiały i narzędzia profesjonalne szuka naprawy można zrobić na weekend.

Instrukcje

Jak naprawić ściany tynki gipsowe

•Assess szkody. Obejmuje wszystko poniżej uszkodzonego obszaru z drop płótna lub tworzywa sztucznego, ponieważ masz zamiar zrobić bałagan. Dotknij mur wokół uszkodzonego obszaru szpachlą. Zabrzmi to puste, gdziekolwiek tynk zaczyna się od tokarki. Chcesz usunąć wszystkie luźne tynki. Gipsowe ściany i sufity są zbudowane inaczej niż nowoczesne gipsowe. Cienkie paski tokarki są określone przez stadniny (drewnianych ram do ściany). Powłokę zaprawy, często mieszane z włosia (lub nawet piór) jest rozłożona na tokarce i do wyschnięcia. Po wyschnięciu, cieńsza warstwa biały tynk jest stosowany co daje gipsowe ściany ich wygląd gładki i bez szwu. Od domów tynk ściany lub sufity są zazwyczaj dość stary, wieku ostatecznie ma swoje żniwo na tynki i zaprawy.

•Wyjąć wszystkie luźne i uszkodzenia tynku. Wyciąć prostokątne lub kwadratowe powierzchni, więc można wyciąć kawałek gipsowe do dopasowanie. Będzie wystawiać tokarka, więc spróbuj usunąć tynk do stadniny, więc można dołączyć sheetrock bezpiecznie do stadniny zamiast przykręcenie go do dużo cieńsze tokarki.

•Użyj noża ocena powierzchni tynku wzdłuż linijki tak głęboko, jak to możliwe. Następnie użyj młotka i dłuta lub szpachlą starannie usunąć stary tynk w prostej linii tak łatwo można wyciąć sheetrock patch do dopasowanie.

• Kup odpowiednią grubość z sheetrock. Regularne 1/2" gipsowe mogą być zbyt gruby i będzie wyższy niż pierwotna powierzchnia. Sheetrock jest dostępny w grubości 3/8", który może dobrze działać lepiej. Tak dokładnie, jak można zmierzyć wysokość okolicznych tynk.

•Kawalki gipsowe do dopasowanie (Użyj noża) i śruby je do stadniny. Rozstaw śrub około sześciu cali od siebie wzdłuż szpilki da ci bezpieczne patch. Upewnij się, że śruby w rogach patcha.

• Napełnij parafiną błoto pan z wspólny związek (powszechnie nazywany błota). Za pomocą noża płyty gipsowo-kartonowe sześć cal, leżał dobre łóżko błota wzdłuż szwów. Przeciął wstęgę na odpowiednią długość i umieścić go w błocie wzdłuż szwów wciskając go w mocno z płyt kartonowo-gipsowych nóż. Patch na śrubę dołeczki jak również. Niech ta pralnia na 24 godziny. To może zmniejszyć trochę.

•Korzystanie calowy dziesięć płyt kartonowo-gipsowych nóż, przejdź na szwach ponownie, tym razem upierzenie go tak sprawnie, jak możesz. Ponieważ jest to herb cieńsze, potrwa od czterech do ośmiu godzin do wyschnięcia. Jeśli jesteś bardzo dobry, dwie warstwy może być wystarczająca i będzie piasek gładka. Jeśli tekstury są dopasowane na naprawę, dwa płaszcze będzie dużo i po wyschnięciu można piasek gładka i zrobić teksturę. Jeśli ściana jest gładkie, są szanse, że trzeba będzie trzeciego światła "Zaprawki" herbu błota wygląda naprawdę dobrze.

•Sprawdź naprawy w najlepsze światło może. Jeśli uważasz, że to wygląda naprawdę dobrze, to się piasek. Używać twój dłoń czuć wszystkie krawędzie, ponieważ będziesz mógł poczuć nieprawidłowości łatwiejsze niż widząc je. Czy światła warstwa błota wygładzić grzbiety i pęcherzyki powietrza i upewnij się, że pozwolisz całkowicie wyschnie przed końcowe szlifowanie. Teraz jesteś gotowy do premiera i malować.

Porady & ostrzeżenia

  • Dokładnie oczyścić narzędzia płyty gipsowo-kartonowe między każdym użyciu.
  • Płaski farby połysk, mniej oczywiste będzie żadnych nieregularności powierzchni. Wyższym połysku farby będzie akcentować wszystkie niedoskonałości.
  • Używać zielony deska do łazienki jak będzie odporne na wilgoć lepiej.
  • Nigdy nie umieścić nieużywane błoto z powrotem do oryginalnego wiadro bo można zanieczyścić go z suszonego materiału. Pozbądź się go do kosza lub worek, nie zlewu gdzie to można zatkać kanalizacji.
  • Trzymać dzieci z dala od obszaru po usunięciu starego tynku. Na co najmniej kilka warstw starej farby będzie prowadzić w oparciu i nie chcą narażać dzieci prowadzić. Zachować miejsca pracy, czyste i odkurzyć.