Jak rosną papryki w wschodniej ekspozycji

Jak rosną papryki w wschodniej ekspozycji

Sadzenie papryki w ogródku lub w pojemnikach rosną na taras lub balkon jest prosty sposób, aby cieszyć się świeże, wychowanków papryki w miesiącach letnich. W zależności od domu mogą ograniczać się do uprawy w obszarach tylko na wschód, ale to nie znaczy, że nie może się rozwijać papryki pod warunkiem obszar otrzymuje co najmniej 4 godzin słońca od rana do południa. Skoro wiesz, jeśli Twój obszar wschodniej jest coraz tyle bezpośrednie działanie promieni słonecznych, będziesz gotowy do roślin wszelkie odmiany pieprzu.

Instrukcje

• Naciśnij ogród udziałów w gruncie lub zabezpieczyć go pionowo plantatora w środku obszaru, gdzie masz zamiar rozwijać swoje papryki. Sprawdź stawki co godzinę od wschodu do zachodu słońca, aby zobaczyć, jeśli słońce jest uderzanie go bezpośrednio.

•Count liczba godzin w ciągu dnia, w którym stawka była w słońcu. Jeśli stawka został trafiony z bezpośredniego światła do sześciu godzin lub więcej, następnie rośnie twój papryki nie powinno być problemu. Jeśli słońce uderzył stawki od czterech do sześciu godzin, będziesz mógł rozwijać swoje papryki; Jednakże produkcja może być skrócony z pełnego potencjału roślin. Nie roślin papryki w tym samym miejscu, jeśli otrzyma mniej niż cztery godziny bezpośredniego słońca.

•Poluzować gleby w ogrodzie i wymieszać w 4 do 6 cali kompostu do gleby. Wypełnić garnek z zalewania gleby, jeśli będziesz być uprawa papryki w pojemnikach i umieścić garnek, gdzie otrzyma najbardziej wschodniej światło.

•Dig dziurę w ziemi lub pojemników równej wielkości garnków sadzonki są z łopatką. Slip istniejących garnki z sadzonki pieprz i ustawić je do dziury w ziemi rozmieszczone co 2 stóp. Miejsce jedna sadzonka do każdego garnka.

•Włożyć ogród udziałów w gruncie za każdym sadzonka po jego zachodniej stronie. Firma gleby wokół korzeniowej sadzonki i stawki trzymać je w miejscu. Krawat głównego pnia każdego sadzonka do stawki co stóp, jak rosną wyższe.

•Wskaźnik sadzonki regularnie wcześnie rano, aby uniknąć pozostawienia mokrej gleby po południu, kiedy słońce nie będzie być odparowanie nadmiaru wilgoci. Dostarcza wodę dwa do trzech razy w tygodniu, przy użyciu większej ilości wody, gdy pojawiają się owoce.

•Incorporate 2 cale kompostu do górnej warstwy gleby wokół papryki, czy w ziemi lub w pojemnikach, co miesiąc, aby nakarmić swoje rośliny. Dostarczanie składników odżywczych, regularne powinny umożliwić swoje rośliny tylko deficyt za brak długotrwałego opalania.

Porady & ostrzeżenia

  • W zależności od odmiany pieprzu, które rosną można spodziewać się zbiorem papryki od 60 do 95 dni po posadzeniu.
  • Regularnie pull chwastów z wokół rośliny pieprz do uniknięcia konkurencji dla wody i składników odżywczych.
  • Miejsce białe skały lub układarki wokół podstawy swojej papryki do odbijania światła górę, jeśli martwisz się, że rośliny nie otrzymują wystarczająco dużo światła. Jeśli papryki są blisko struktury zewnętrzne ściany lub płotu, rozważ pomalowanie elementy biały aby rozjaśnić obszaru.
  • Stosowanie pestycydów i fungicydów papryki tak, aby zapobiec szkodniki lub choroby z uszkodzenia lub zabijania roślin.