Techniki malarskie dla wspólnej ściany

Techniki malarskie dla wspólnej ściany

Otwarte piętro planów może mieć ściany, to Podziel się kilka pokoi. Jeśli chcesz dodać kolory farb do zarówno pokoje może nie wiedzieć gdzie się zatrzymuje jeden kolor kolor do następnego miejsca. Malować wspólną ścianę tak, że jeden obszar przepływa dalej do spójnej przestrzeni.

Neutralne kolory

Neutralne kolory biały, złota lub brązowy będzie mieszanka z obu pokoi i działa dobrze na wspólną ścianę. Koloru udostępnionych ściany powinna stanowić uzupełnienie kolor farby używane na wykończenia lub kanapę. Nadal kolor sufitu na wspólną ścianę na bieżąco pokoje z konieczności nadmierne nasycenie koloru. Pozostałe ściany w pokoju mogą być malowane odważne kolory. Jeśli chcesz dodać pogrubienie ścian kolory, spróbuj ścianę akcent na obszar naprzeciwko wspólną ścianę. Malować wspólną ścianę czekolada brązowy dla odważnych nowoczesny pokój.

Stworzyć spójny kolor palety przy użyciu tych samych kolorów farb w obu pokojach. W jednym pomieszczeniu zielony może być koloru ściany i w pokoju obok może być dodatkowy kolor. Malować wspólną ścianę swój ulubiony dwa kolory pokoi, które odnoszą się do siebie.

Szafirowo ściany

Wprowadzają w kolorach z obu pokoi na wspólną ścianę. Przekształcić ściany dzieło sztuki Malarstwo pasy w różnych grubościach i kolorach. Malowanie dużych bloków kolor na neutralnym tle również daje możliwość zebranie palet kolorów. Obraz tworzy trwałe i niedrogie kawałek sztuki ściany.

Wspaniałe pokoje

Utworzyć czuć wielki pokój malując dwa pomieszczenia w tym samym kolorze. Oznacza to, że kolory farb nie zderzają się na wspólną ścianę tworząc poczucie dużego pokoju z niezakłóconego przepływu. Dodać odsetki do pokoju poprzez tekstury futrach dywany i zasłony do ożywić kolor farby.

Formowania i wykończenia

Formowania i wykończenia może pomóc dzielą wspólną ścianę. Umieścić formowania lub kolumna gdzie czujesz się ściany należy zakończyć. Formowania pozwala ty wobec używać dwa kolory na jednej ścianie duże mając jasne nakreślenia. Wykończenia również eliminuje potrzebę linię doskonałe farby, gdzie spotykają się dwa kolory, które mogą być trudne do osiągnięcia na chropowatych ścian. Budowa całej kolumny między pokojami jest elegancki i znaczny sposób zerwać dwie spacje.