Jak usunąć warstwę cząsteczek zarządu i zainstalować laminatu?

Jak usunąć warstwę cząsteczek zarządu i zainstalować laminatu?

Płyta wiórowa jest powszechne, ale wysoce niestabilne, drewna, materiałów kompozytowych. Tak długo, jak to jest całkowicie zamknięte przed wilgocią i chronione od wpływu, może służyć jako wypełniacz w niektórych projektów budowlanych. Niestety to dostaje w szafki i blaty często używane. Aby zastąpić blat z laminatu, trzeba będzie najpierw zastąpić bardziej stabilnego podłoża płyty wiórowe. Sklejki najlepiej działa i jest znacznie bardziej odporne na wilgoć niż jego kuzyni skompresowane trociny, wiórowych.

Instrukcje

•Measure wysokość i szerokość płyty wiórowe planowane jest zastąpienie, przed początku procedury usuwania. Podjąć w celu uwagę inne istotne aspekty, takie jak wyciąć otwory lub sekcje. Jeśli to możliwe zachować nienaruszony wiórowych i używać go jako szablon do znakowania kawałek zamiennik.

•Pry wokół krawędzi płyty wiórowe z płaskim bar podważyć i młotka, aby rozluźnić go z jego elementów złącznych. Pracy za mały ruch w każdej sekcji, zmuszając Zarząd doprowadzi do jej zerwania. Gdy krawędzie są luźne, pracy większy bar podważyć za i obejść ponownie, aż panel jest całkowicie luźne. Podnieś ją od jego pozycji i umieścić go na górze arkusza sklejki takiej samej grubości jak Twoje płyty wiórowe, która może wahać się od 1/2 cala do 1 1/2 cala. Zaznaczyć obrys na sklejki.

•Kawalki się kawałek sklejki zamiennik z Piły lub układanki, pracy wzdłuż wewnętrznej linii pozwala na śledzenie. To daje nieco mniejszy kawałek, które powinny być takie same wymiary jak oryginał.

•Użyj sklejki jako szablon, położyć go na tylnej części telefonu laminatu i zaznaczyć obrys na laminacie. Upewnij się, że miejsce na twarzy, że będzie się przeciwko laminatu staæ siê ten sam kształt i nie-lustrzane odbicie panelu. Wyciąć kontur z laminatu z Piły tarczowe z ostrzem cienkimi, która została zainstalowana z zębów odwrócone do zminimalizowania odprysku. Aby zainstalować ostrzem w odwrotnej kolejności, wyjąć ostrze, odwrócić go i ponownie zainstalować.

•Examine obszar, który odbędzie się starego panelu. Jeśli są dostępne ramki członków lub inne odpowiednie powierzchnie solidne, paznokci panelu w miejscu. Jeśli nie, stosować kroplę kleju budowlane do tylnej krawędzi sklejki. Położenia panelu przy otwieraniu i paznokci to w miejscu. Lub wybierz wokół krawędzi z młotek gumowy do stosować kleje budowlane.

•Nałóż herb cement kontakt do twarzy sklejki i do tyłu o laminacie. Pozwala ono suszyć przez 30 minut, aby osiągnąć maksymalną przyczepność.

•Możliwość ustawienia rejestracji laminatu prosto przed panel sklejki, skupia się z jej górnej krawędzi w kolejce ze sklejki. Naciśnij przycisk górnej krawędzi starannie przed sklejki pracy aby zachować krawędzie idealnie dopasowane. Kieruj się w dół kawałek mocno przytulając ją do pozycji. J-walec umożliwia naciśnij laminatu trwale na miejsce.