Jak zbudować w ścianie półki

Budynek półki od stadniny ściany wewnętrzne nie tylko dodać przydatne przestrzeń wewnątrz domu, ale mogą one także przełamać monotonię duże otwarte ściany z atrakcyjnym, patrząc projektem drewna. Dowiedz się, gdzie najlepsze miejsce na te półki są i jak przygotować miejsce dla instalacji takiej pozycji.

Instrukcje

•Wybierz miejsce na półkach. Zewnątrz ściany nie są wskazane, ponieważ będą działać jako miejsce zimno zimą. Wszelkie wewnętrzne ściany powinny być OK, zwłaszcza, że nie będzie trzeba wyciąć któregokolwiek z członków kadrowania. Zamiast tego projektu polega na wypełnienie przestrzeni między istniejące polować. Te półki są najlepsze zainstalowany w arkuszu ściany skalne. Półki mogą być instalowane również w ścianach boazeria i drewniane zamkowy, ale nie są one wskazane w stary tynk i ściany listwy, ponieważ listwy będzie trudne do usunięcia czysto.

• Znajdź lokalizację dwóch stadniny i wyciąć z dziurka zobaczył, prostokątne gniazda dobrze w granicach stadniny. Jest najlepszym sposobem, aby rozpocząć poprzez nacięcie martwego między dwa stadniny i następnie powiększenie cięcia, dopóki nie prostokątny w kształcie otwarcie to moze 6-cale długi szeroki i jednej stopy.

•Enlarge otwarcie aż osiągnie krawędzi każdego 2 X 4. Sprawdź, czy przewody bieganie po elementy oprawy. Jeśli istnieją nie przewody nadal z otwarciem. Ostry nóż można użyć, jeśli Szklenie jest rock blachy lub boazeria w górę iw dół kierunku, dopóki nie rozmiarze, który chcesz. Jeśli znajdziesz przewody, wtedy będziesz musiał patcha otwarcia i spróbować gdzie indziej.

•Kawalki dwóch desek (1 X 4 czas dla większości ścian) szerokość otwarcia i wyciąć dwie deski długości otworu.

•Umieść ramy dla półek razem na początku pracy tabela. Paznokci razem cztery poza kawałki z mety paznokcie lub można użyć wkręty do drewna. Upewnij się, że góry i dołu kawałek przejść powyżej i poniżej i nie między dwa kawałki. Upewnij się, że urządzenie jest kwadrat, a następnie wyciąć i pasują kawałek wysokiej jakości sklejka 1/4 cala na tył ramka kwadrat.

•Kawalki i dopasowanie tyle półki jak będzie potrzeba. Czy to przez gwoździ przez stronie ramki do zewnętrznej krawędzi każdej półki z wykończenie długie paznokcie. Lekko piasek jednostki. Jako alternatywę można dodać że długie metalowe paski z uchwyty regulowane półki na każdej stronie po zainstalowaniu urządzenia. Następnie można wyciąć i dopasowanie półki aż uchwyty półki.

•Mount jednostka półka w przestrzeni ściany. Jest bardzo pewne, że z przodu jednostki półka jest równo z powierzchnią ściany. Czy to z niektórych wykończenie długie paznokcie i/lub niektóre flathead wkrętów do drewna. Nie zapomnij pogłębieniem stożkowym i przykryć Kit jeśli używasz wkręty do drewna.

•Dodaj atrakcyjne wykończenia wokół pola. Kątów każdego stawu pod kątem 45 stopni.

• Napełnij parafiną putty wszystkie otwory i dodać wykończenie.

Porady & ostrzeżenia

  • Deski, które tworzą ramy jednostki półki można zgrywanie na idealne dopasowanie.
  • Schemat połączeń dla domu może pomóc w lokalizacji taki zestaw półek.