Co steruje ciepła w elektryczną Clothes włosów?

Podczas cyklu suszenia elektryczna suszarka na ubrania ciepła wewnątrz suszarka ubrania muszą być kontrolowane tak, że ubrania mogą być suszone bezpiecznie, skutecznie i właściwie.

Elektryczna suszarka ubrania

Termostat steruje ciepła w elektryczna suszarka ubrania.

Identyfikacja

Termostat jest przełącznik, który określa poziom ciepła intensityt. To jestwrażliwych na temperaturę urządzenie temperaturę ciepłego powietrza wewnątrz suszarki do ubrań.

Funkcja

Gdy wymagane jest ciepła, grzejniki elektryczne napięcie linii stają się pod napięciem.

Znaczenie

Jeśli grzejniki pozostają pod napięciem cyklu suszenia, będzie się przegrzać i pożaru spowoduje w suszarni. W związku z tym termostat jest używany do sterowania ciepła.

Proces

Według Elvet Richardson, instruktor HVAC w instytuty techniczne karierę w Nowym Jorku, podczas suszenia temperatura osiągnie poziomu ustalonego przez themostat, themostat otwiera, de-energetyzujący grzejniki. Suszenia baryłkę w dalszym ciągu obracać z ubrania. Jak temperatura w suszarni krople to wkrótce osiągnie temperaturę cięcie termostatu, który jest niższe wartości zadanej.

Wyniki

Termostat zamyka i grzejniki są pod napięciem, utrzymując temperaturę. Ten wzór trwa przez cały cykl suszenia. Na koniec cyklu timer wyłącza suszarni.